Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szólítsam meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam meg azt a lányt, akit majdnem minden héten látok a buszon?

Figyelt kérdés

Minden vasárnap jövök a helyi járattal, gondolkoztam rajta sokat mit mondjak, de mind olyan bénának tűnik nekem ...

Ti hogy szólítanátok le?

(előfordul olyan eset is, mikor headset van a fülébe, akkor bökjem meg? De ekkor még félek, h úgy érzi, h megtámadom :s )


Persze ha leszálltunk a buszról, akkor próbálkoznék


21 éves lehet én is 21 vagyok...


2016. ápr. 10. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szevasz Irenkem! pont igy
2016. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne akkor próbálkozz, ha leszálltok, mert akkor nyilván menne a dolgára. Ülj le mellé és mondjuk kérdezd meg tőle, hogy "Szia!, Gyakran látlak ezen a buszon, az xy városban tanulsz? Vagy esetleg dolgozol már? Megkérdezhetem, hogy mit?"
2016. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jegyeket, bérleteket, string-tangákat bemutatni szíveskedjenek!
2016. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonlít valakire?

- Szia, te pont úgy nézel ki, mint a Juli, nem a testvére vagy?

stb. stb... - De tényleg érdekes a hasonlóság, találkozunk egyszer? Szivesen bemutatnálak neki.

2016. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ülj le melle. Te is kezd el zenet hallgatni, de kerd meg, ha elaludnal, keltsen fel. ,, Eva, jeltsel fel legyszi ha elaludnek"!! Igy a nevet is esetleg megtudjatod.
2016. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös, ez olyan szar, hogy már jó.

"Éva, jelentsél fel, ha elaludnék!"

Ezekben a erőszakos Köln-i migránsos időkben ez a vagány mód.

2016. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem jelentsel fel, hanem keltsel fel!! Elirtam. Kösz a pontozast...:/
2016. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!