Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 24 éves nőként még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 éves nőként még soha nem volt kapcsolatom, lassan már felesleges is reménykednem benne?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 16:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
46%

#4. Te miről beszélsz? Azért nem privátban írtam mert népnevelés is a célom volt ezzel: megmutatni hogy itt csak a céltalan kesergésről van szó minden esetben.

És mi az hogy elhívatni magam? Konkrétan én vetettem fel mindig hogy elhívom, csak adjon kontaktot. Azzal hogy él az általam felajánlott lehetőséggel, azzal már ő lesz a kezdeményező? WTF?

2016. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
kamu vagy hogy nem irsz vissza?
2016. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

#10 ha az utcán odamész egy vadidegen csajhoz, annak se tudod a nevét, azt se hogy hol lakik, sem a hobbiját, érdeklődési körét, még se taszító az az ismerkedési forma sokak számára!


Nem azt mondtam, hogy vegye feleségül az első ráírót, csak írjon nekik vissza. Tudod, értelmes és intelligens emberek ezt nevezik ISMERKEDÉSNEK!

2016. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

ej ej. Én se szeretek itt ismerkedni. Társkeresőn legalább tudsz pár adatot, élőben meg legalább tudod van vonzalom, itt semmit nem tudsz. Semmit. Ha valakinek meg aztán van elvárása, itt tuti 1000-ből egy lesz aki talán ideális jelölt, és meg éri foglalkozni vele... ki akar pont itt nyűglődni a maradék 999-el. Egy társkeresőn valamivel azért tűrhetőbbek az arányok. Na mindegy.

mért nem volt még kapcsolatod? Mert pl nekem 22/évesen sem volt még, de tudom az okait. de mivel az okokon változtatni nem tudok/nem akarok tudom hogy nagyon nehéz lesz párt találni... azért kb 40 éves korig én még nem kérdezném magamtól hogy felesleges reménykedni. 24 évesen meg pláne nem. Vannak, bár ritka, akik 60-70 évesen találnak rá az igazi szerelemre, ha addig nem kötelezik el magukat, vagy egyedül maradnak.... há hol vagy még ahhoz képest?

2016. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Mi az oka annak, hogy nem volt még párkapcsolatod?

Próbáltál már ismerkedni, kimozdulni otthonról, regisztráltál társkeresőre, nyitottál már mások felé?


Ha nem, akkor ne csodálkozz...

2016. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Kezdeményezni nem szoktak nálam, max lyuk-lyuk alapon szexre, viszont én nem ilyet szeretnék... Mikor én kezdeményeztem, pedig kinevettek, így már azt sem merek.

Sokat járok el, de valamiért manapság már egyáltalán nem divat a kezdeményezés, pláne emberi módon, a társkeresőzést meg egy izzadságszagú húspiacnak látom. (Igen, tisztában vagyok vele, hogy én vagyok a hisztis életképtelen idióta, amiért ezt kizárom.)

Alapvetően nem vagyok elég szép, hangos és érdekes, vagy nem tudom, ezt még soha nem mondta meg senki. Valószínűleg egy az egyben nem vagyok elég jó.

Értem én, hogy 40 fölött is van élet, de az egyedülálló nőket a férfiak 25 fölött csak maradéknak tekintik, mert a jók már hamarabb elkelnek, 30 felett meg ha egy nő egyedül van, már ne nagyon tervezzen semmit... Ezért érzem úgy, hogy lassan már kifutok az időből.

2016. ápr. 11. 18:08
 17/27 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2016. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

13: Ha valaki odajön az utcán, elsőként jobb esetben már be tudom lőni a nemét és a korát, meg tudom állapítani, hogy szimpatikus-e vagy sem első blikkre, bejön-e vagy sem, plusz ha odajön hozzám, akkor talán nem kell azon aggódnom, hogy tetszem-e neki eléggé majd. A gesztikulációk alapján pl le lehet vágni ha valaki egy agresszív állat, vagy pár mondatot csak beszélünk, és esetleg kiderül, hogy jó a humora, egy húron pendülünk vagy esetleg egy paraszt.

Ha valaki mondjuk odajön hozzám egy gördeszkával vagy egy kutyával, akkor már ki tudok kalkulálni egy hobbit, de ha ott vannak az illető barátai az mindennél többet elárul legtöbbször. Szóval ezt azért nem ítélik el az emberek, mert egy társkeresős ismerkedés se képes erre, amit leszűrsz a másikról 2 perc alatt, meg mégis ez a tradicionális...

És nem az a baj, hogy azt se tudod, hogy bejön-e majd a másik, hanem akárki lehet a túloldalon...

2016. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Hajdú-Bihar
2016. ápr. 11. 18:32
 20/27 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy messze vagy. Pedig szívesen ismerkedtem volna veled.
2016. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!