Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is egyre nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egyre nehezebb párt találni, ahogy idősödik valaki?

Figyelt kérdés

Nem az életkor miatt, mármint, nem azért, mert hogy valaki öregnek néz ki, hanem mert ha az évek alatt sorba érik az embert a csalódások/visszautasítások, azok teljesen eldeformálják a személyiséget a rossz irányba.


Én még csak 20 éves vagyok, de tizenéves koromban annyira könnyedén ment ez az egész, most meg mintha tönkrementem volna. Hideg vagyok az emberekkel, bizalmatlan, előítéletes, egyre nehezebben tudok megszeretni valakit, és ezt másokon is tapasztalom, főleg, ahogy egyre idősebb valaki. :S


20/N


2016. ápr. 11. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rossz hírem számodra a 30 még keményebb lesz, sőt a 40 még annál is :D

40 éves korában az embernek már nincsenek érzelmei és kisbabákat eszik reggelire.

2016. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Fura vagy. Nem tudom elképzelni, ahogy egy 20 éves (nem dagadt) lány megkeseredik.
2016. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem tudod elképzelni, ez már a te bajod.
2016. ápr. 11. 20:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a problémáid az életkorodhoz köthetők.
2016. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Nyugodj meg,nem maradtál le semmiről. :)

Még fiatal vagy,akkor mit mondjanak a 30-asok.

Minél jobban kaparodsz és rágódsz a kapcsolat gondolatán,annál inkább nehezen fog összejönni.Mindig akkor történik valami,mikor az ember nem is számít rá.

2016. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van ebben valami, én is ahogy egyre többet látok/értek meg a világból egyre inkább kiábrándulok az egészből.. míg fiatalabb koromban leginkább csak a jót láttam meg mindenben, mostanra kezdett kinyílni a szemem, és meglátni, hogy az élet közel sem olyan szép és jó, ahogy azt régen hittük.. úgyhogy sajnos az élettapasztalatok tényleg hozzájárulnak az ember személyiségéhez, legyen az pozitív v negatív (sajnos legtöbbször inkább a 2.).
2016. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdésed első bekezdése teljesen reális, valóságos gondolat, okosan látod. Sajnos emiatt van ennyi egyedülálló, és a két fél hajlamos egymást hibáztatni ezért.
2016. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki keseredik meg a csalódásoktól, vannak olyan emberek, akik egy különösen kegyetlen trauma után is képesek talpra állni és a hatékonyabb problémamegoldásra.
2016. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy idősödsz, úgy tapasztalsz. A tinilányok még azért nevetgélnek folyamatosan, és sz**nak le mindent, mert semmi gondjuk sincs, nem is volt, nem láttak még rossz dolgokat, nem csalódtak még, nem verték át őket elégszer.

Van köztük olyan személyiségű, akit átvernek párszor és azután már senkiben sem bízik majd meg. Hideg lesz és ellenséges. Viszont vannak olyan személyiségek, akik látják kiben lehet bízni, és ugyanolyan nyitottak képesek maradni a rossz dolgok után is, mint előtte.

Kicsit meg vagy lepődve, mintha most döbbennél rá mindenre, pedig ezeket már tudod egy ideje, akárcsak azt, hogy mit kéne tenned ellene.

2016. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!