Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy hallottam, a tinder féle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy hallottam, a tinder féle társkeresőkön regisztrált nők minden héten másik féreggel gyógyulnak össze, hogy érezzék azt a "törődés" szerűséget kb 10 percig. Igaz-ez?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 11. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen nők, de a többségük nem erre vágyik. Demagóg általánosítás a kérdésed. És amúgy még te "férgeknek" nevezed őket addig ha másnak ez a jó, miért ne? Mindenkinek saját élete van, ha nekik így jó hát legyen.
2016. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Mondok cifrábbat ezek a férgek jóval több nőre gyógyulnak rá mint te :D
2016. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

2-es

Remélem nagyot élveztél ettől...

2016. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én minőségi kapcsolatokon vagyok túl, számomra sosem a mennyiség volt a lényeg, hanem a kölcsönös átérzés. De elég gusztustalanul hangzik, hogy a puhatestűeknek külön Eppet készítenek....
2016. ápr. 11. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

"Úgy hallottam..."


AKkor valóban így is van.

2016. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Azzal a nővel, aki fenn van a társkeresők bármelyikén, nem érdemes foglalkozni. Egyrészt menthetetlenül eltorzul az önértékelésük, annyi pasi nyomul rájuk, hogy pillanatok alatt a világ legjobb nőjének képzeli magát. Másrészt egy halom jópasi átment már rajta, mivel csak szex-szel tudja őket megszerezni, egy-egy éjszaka ereéjig, aztán azok rendre eltűnnek.
2016. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Nemcsak tinderen, hanem úgy általában a lányok többsége.
2016. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Én voltam pár hónapig Tinderen. Volt pár ismerkedésem, találkozóm, egy pasival sem feküdtem le. Lett egy nagyon jó haveri kapcsolatom, akivel nagyon sok közös témánk van, de párként nem illenénk össze (szex nem volt köztünk).

Szóval néhány hónap alatt volt mondjuk 5-6 randim, kávézás/beszélgetés. Akin azt éreztem, hogy szexre hajt, azzal nem is találkoztam. Történetesen másfél évig nem "gyógyultam össze" senkivel, kivártam, amíg lett egy harmonikus párkapcsolatom.

2016. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pszt, elárulok egy nagy titkot, de nem tőlem tudod: a nők is szeretnek szexelni, és nem feltétlenül egy párkapcsolat keretein belül, min. 3 hónap együtt járás után
2016. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tudatlan vagy kérdező, mert ahelyett hogy felmennél és megtapasztalnád, csak mondod össze-vissza, amit mástól hallottál. És a legrosszabb, hogy nem is igaz amiket mondasz.


2 hete vettem magamnak új telefont az előző négy éves helyébe és gondoltam regisztrálok Tinderre, mert miért is ne. Vidéki, nagy egyetemvárosban lakom. 2 hét alatt kb 60 match-em lett. (Ez az, amikor mindketten tetszetek egymásnak kölcsönösen a másikkal). EGY NŐT NEM TALÁLTAM, AKI SZEXET AKARNA. Eddig kb 20-25 nőre írtam is rá a 60-ból és gyakorlatilag mindegyikkel lehet értelmesen beszélgetni. Kb a 20-ból eddig 3-4 lány volt, aki csak úgy eltűnt beszélgetés közben

-60 match, abból

-20 lánnyal kezdtem beszélgetni, abból

-olyan 10-12-vel átmentünk a facebookra beszélgetni a nagyobb bizalom jegyében, abból

-7 lánnyal találkoztam már személyesen (!), abból

-4 lánnyal csókolóztam (minddel az első találkozáskor)


És még mindig folyamatban vannak a dolgok, tehát szex vagy kapcsolat is csak azért nem volt, mert tényleg annyira nem régen vagyok fent, hogy ezek nehezen tudtak volna ennyi idő alatt kialakulni. Ezekről a számokról majd kérdezz megint egy hónap múlva.

Amúgy 22 éves, magas és jól kinézőnek mondott srác vagyok, aki sem a tartós kapcsolatokat, sem az alkalmiakat nem utasítja vissza. A lányok akikkel ismerkedtem 17-23 évesek voltak.

Adj egy esélyt a tindernek szerintem.

2016. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!