Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt már veletek olyan, hogy azért zárkóztatok el egy férfitól, mert túl tökéletesnek éreztétek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, épp nemrég.


20N

2016. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így megfogalmazva a tinilányok gondolkodnak.:-) Nekem egy férfi az életemben, akiről hasonlóképp gondolkodom, nem tökéletes, a hibáival együtt oda vagyok érte, de úgy se lennék neki elég, úgyhogy a legtöbb, amit eddig engedtem neki, hogy hozzám érjen. Félek, hogy felfedez rajtam valami hibát és kiábrándul, amire nagy az esély. Ezért nemet mondtam a szexre és mélyebb ismerkedésre.26L
2016. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
férfi*van
2016. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, velem ilyen sosem volt.
2016. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen volt nekem is nemrég, és úgy éreztem ő nem fog tudni annyira szeretni,mint én őt,mert túl tökéletesnek làttam, ezért inkàbb otthagytam. Pedig jól indult a dolog. Azóta is reménykedem, hogy még megkeres. Tudom, hülyeség, de nekem nem megy màsképp csak ha azt érzem, hogy teljesen oda van értem.
2016. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem:-)
2016. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem több nővel is volt ilyen problémám, hogy megadok mindent, és mégis elhidegültek tőlem, éreztem, hogy nem bíznak bennem. Az egyik azóta elmondta, hogy nagyon gyanús voltam neki, biztos titkoltam valamit, vagy át akartam verni, tuti voltak csajaim mellette, ezért ringattam álomvilágban. Az meg sem fordult a fejében, hogy talán ilyen vagyok. Egy másik egyszerűen azt érezte, hogy túl szép, hogy igaz legyen, biztos kendőzni akarok valamit. Aztán a legkisebb gyanús dologra robbant, és elhagyott. Ővele máig tartom a kapcsolatot, már másfél éve próbál visszaszerezni, de én nem akarom. :D
2016. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezért nem akart még nő tőlem sose semmit, mert rámnénznek és látják a teremtés koronáját, a tökéletes emberi lényt akihez képest még Jézus is egy lator volt. Hiába próbálok igénytelen lenni vagy ostobának tettettni magam, az álca ellenére egyszerűen elvakítok mindenkit a tökéletességem fényével.
2016. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó olvasni, hogy vannak olyan emberek is, akik saját maguk állnak a boldogságuk útjában! Gratulálok :D
2016. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem ugyanis elég jóban vagyok magammal, és olyan pasit még nem hordott a hátán a föld, akire azt mondanám, hogy ennél jobb nincs.
2016. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!