Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban már az átlagos lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban már az átlagos lányok iránt is nagy a verseny a férfiak között? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Jó csajokért nagy verseny van, az érthető is de vajon az átlagos lányok iránt is nagy a verseny. Ha igen vajon miért?
2016. ápr. 12. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Kevesebben vannak, mint az átlagos, a normális vagy a jó pasik, így túl nagy a kereslet rájuk.
2016. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy igen mivel sokan a szép nőket meg sem nagyon merik próbálni mert van nemi realitás érzékük. A másik pedig azon férfiak csoportja akik lecsúsznak a jó nőkről és ők sem szeretnének egyedül maradni ezért azzal próbálkoznak amivel tudnak.
2016. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, ugyanazt értjük-e átlagos alatt, de én úgy látom, hogy nem. Az én szerintem "átlagos" csaj ismerőseim (akik szerintem nem csúnyák, de csak a külsejükkel nem váltanak ki belőlem különösebb vonzalmat, nem figyelnék fel rájuk az utcán) arról panaszkodnak, hogy mindenkinek csak szexre kellenének max, de elkötelezni már senki nem akarná magát velük. És ezt onnan is alátámaszthatom, hogy én is így vagyok, ha úgy adódik a helyzet, én is bevállalnék egy menetet ilyen lánnyal, de kapcsolatba csak olyannal mennék, aki a szememben "jó csaj".
2016. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Korosztályfüggő. 18-25 éves lányok esetében az átlagosaknak is mind a 10 ujjára jut egy tucat férfi aki odavan érte. Míg mondjuk 35 év fölött egy átlagos nőnek jó ha van 1 udvarlója. Az ok nagyon egyszerű, a férfiak nagy része(legyenek akárhány évesek is) a fiatal lányokra buknak.
2016. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

#4


20 éves átlagos nő vagyok, egy ujjamra se jut férfi, nemhogy mind a tízre. :D A pasiknak a jó nők kellenek, ennyi.

2016. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

5-ös

Akkor te nem vagy jó nő, ugye?

2016. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy az elmúlt 10-15 évben nagy változáson mentek át a férfiak és az új fiatal generáció -tehát az én szempontomból a konkurencia- hülyén fogalmazva, sokkal "minőségibb", sokkal jobb pasikat látok mostanában, mint évekkel ezelőtt. Rengeteg +185 centis, latin beütésű, intelligens, ráadásul sokszor nagyon pénzes férfi él Mo.-n és még egy átlagos férfinak (180 cm átlagos testalkatú/arcú értelmiségi) is elég komplikált a csajozás, nemhogy egy magamfajta átlagalatti (170 cm nyikhaj testalkatú) "pasinak".
2016. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Legalábbis ahol dolgozom, gyárban; itt sok udvarlóik vannak az átlagos nőknek is.
2016. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!