Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek "érdekesebb"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek "érdekesebb"? (hosszú, de örülnék, ha valaki elolvasná) 22L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a korom ellenére nagyon tapasztalatlan vagyok a férfiakkal kapcsolatban. (Eddig csókolóztam csak, még barátom sem volt.) Sosem voltam az, aki sokaknak tetszett volna. Iskolában inkább a "stréber" kategóriába tartoztam, sosem érdekeltem senkit, nem hívtak randizni. Egyetemen már nem különülök el úgy az emberektől, sok barátom van, srácok mégsem közelednek. Én magam túl félénk vagyok kezdeményezni. Egyedül azért sejtem, hogy nem a külsőmmel van a baj, mert 2 éve elkezdtem táncolni, és jóképű férfiak szoktak felkérni. De még ha nem is vagyok túl szép is feltűnő ez az érdektelenség.

Mostanában pedig a férfiismerőseim mindig azt kérdezik, hogy miért nincs nekem barátom. Már ők is elültették a bogarat a fülemben.

Nem szeretném "elvesztegetni" a fiatal éveimet, de a későbbieket sem. Egyelőre jól megvagyok egyedül, több dologgal foglalkozom, sikeresnek mondhatom magam, de szeretnék szerelmes lenni. Vagy csak kipróbálni, milyen az, kapcsolatban lenni valakivel. Úgy érzem, sokat tudnék adni annak, akivel együtt lennék. Lehet, hogy túl rendes vagyok (=unalmas)? Őszinte vagyok, mindig, és ennyit elvárok magammal szemben.

Csak szexre lenne lehetőségem, de nekem ez egy kapcsolatba tartozik, és nem is ez az, ami a legfontosabb (persze erre is kíváncsi vagyok). Már annyira megszoktam, hogy rögtön erre megy ki a játék, és nagyon bánt, hogy csak a testem kell, és nem én egészen.

Az elvárásaim nem magasak, nem az a probléma, hogy ne adnék valakinek lehetőséget, de úgy tűnik, tényleg senkinek nem kellek. :(

A barátaim szerint az a baj, hogy nem látszik, hogy valaki érdekel. Hiába, nem tudok flörtölni. Ha valaki jobban megnéz sem merem megkockáztatni, hogy rámosolyogjak. Mondták, hogy lépjek a férfiak felé, de nincs hozzá önbizalmam.

Fiúk/lányok válasza is érdekel, hogy hogyan "gyakoroljak", vagy mit tehetnék.


2016. ápr. 12. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát nézzük csak ez nagyon nehéz ha valaki nézeget akkor arra mosolyogsz. Ennyi. Miért kell félénknek lenni mi bajod lesz ettől ? Segítek semmi.
2016. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Félénknek lenni nem választás kérdése.Sokan ezt nem tudják felfogni.
2016. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan, amit el tudok dönteni. Tudom, hogy nem származik belőle bajom, mégsem megy. Van olyan, aki félénk, és valahogy mégis megoldja?
2016. ápr. 12. 22:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért egy válaszba még senki sem halt bele.:)
2016. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Az enyém is hosszú, de örülnék, ha valaki rábukna. 20/F
2016. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Blade Bone ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nem vagy érdekes, inkább csak a félénkséged.
2016. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:(

Az a baj, hogy ez nem újdonság. Gyakorlati tippre lenne szükségem, már ha van ilyen ebben az esetben.

2016. ápr. 12. 23:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok mondani, ha szeretnél itt ismerkedni, akkor én benne vagyok, mert hasonlóan érzem magam, mint te. Neten talán kicsit könnyebb megtenni az első lépéseket.


24f

2016. ápr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Blade Bone ***** válasza:
Hát, most szerintem igazából annyira nem érdemes belehúznod, hiszen ahogy írtad is, még jól el vagy, szóval ez eddig mindenhogyan jó. Az erőltetést azt inkább hagyd :) ott van pl a tánc amiről meséltél, szerintem ez simán jó kezdetnek, lehet nem érzed még annyira, de biztosan használ, hiszen mindig mással táncolsz, közel kerülsz emberekhez, látod, hogy ők is csak a gyakorlat által lesznek jobbak.. és minél jobb leszel, annál magabiztosabb is. :) Szóval ne siesd el annyira a dolgokat, jönnek majd maguktól is.. De addig is figyelj a táncra, és ott próbálj jól kijönni másokkal és önmagaddal is. :)
2016. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Te is írtad ezt a rendes=unalmas dolgot, amit sokan, és amit én annyira nem értek. A rendesség nálam abszolút pozitív tulajdonság, és ettől nem lesz senki sem unalmas. Drámára meg nincs igényem. Akinek de, az meg is érdemli.


24/F

2016. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!