Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen helyzetben a normális nők? (hosszú)

Figyelt kérdés
Valószínűleg általánosítás lesz, de én úgy tapasztalom,hogy hiába célokkal teli,intelligens egy lány,ugyanúgy egy "darab hús", mint minden nő. Tehát itt arra gondolok,hogy egy adott lány megpróbálja a legtöbbet kihozni magából,tanul, dolgozik, kedves a környezetében élőkkel, rendszeresen sportol, odafigyel ápoltságára és hűséges lenne a párjához mégis a férfiak előtérbe helyezik a külsőt,legyen akármilyen személyisége a lánynak. Mindenhol azt látom,hogy egy nagyobb mell, szolis bőr vagy egy kihívó ruha felveszi a versenyt pl. a műveltséggel és legtöbbször el is csavarja a férfiak fejét. Ez bulikban például természetes,hiszen ott más alapján nem is lehet megítélni az embereket, de lassan mindenhol ez van. Miért baj az ha egy nő szolizás helyett inkább elolvas egy könyvet? Vagy ha a külsején kívül foglalkoztatja más is a világban? Vagy az ambiciózus nők ennyire rémisztőek? Tudom,hogy elég provokatív a kérdés, de ti hogy gondoljátok? Természetesen ez alól vannak kivételek, de a mai 18-25 éves korosztály legtöbb tagjára ez jellemző szerintem.

2016. ápr. 1. 22:19
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
31%

Úgy csinálsz, mintha egy tanult nő több emberséget érdemelne, mint bármilyen más nő. tök mindegy, hogy valaki atomfizikus vagy szexmunkás, vagy bolti eladó, életcélokban gazdag vagy tanácstalan, minden esetben elfogadhatatlan az illető tárgyiasítása. Semmivel nem vagy különb, csak mert könyvet olvasol lol.

És azért vannak a nők ilyen helyzetben, mert a férfiak azt hiszik, minden az ő kedvükre van kitalálva erre a világra lol.

2016. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%

#1


Kivéve ha férfi, mer' azok mind sertések.

2016. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

én ezt annyira nem vettem észre. mármint én nem a szolis kategória vagyok,hanem a másik, de nem igazán voltam "darab hús",és nem nagyon voltak ilyen problémáim.

a 'szolis' kategóriát inkább megnézik,és inkább az a hús,és a jó lenne egy körre, de barátnőnek nem.és az ilyenekkel azok kezdenek,akik szexre mennek.

2016. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem gondolom azt,hogy többet érne az aki tanult, az ér többet,aki képességeihez, helyzetéhez képest képes kihozni magából a maximumot.
2016. ápr. 1. 22:27
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Értelmes emberek számára senki se egy darab hús.
2016. ápr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

5#

Dehogynem, Hannibal Lecter számára.

2016. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező: miért van az, hogy én ugyanezt fordítva látom a másik oldalról? Ti. hogy a nők előtérbe helyezik a külsőt, legyen akármilyen személyisége a férfinak.
2016. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Azért mert rengeteg lány számára a vele szemben lévő pasi is egy hódoló, aki biztosan csak kefélni akar / jön helyette holnap egy izmosabb.


Az értelmes férfit úgy tudod megkülönböztetni a többitől, hogy nagy ívben tesz a szolis lányokra és a mellméretre.


20/F

2016. ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Az adott korosztályban lehet túlnyomó többségben az a helyzet amit írsz. De felette már jobban háttérbe szorulnak a "szolis" csajok.

Amit pedig mondasz hogy csak egy darab hús mindenki....hát szerintem ha hagyod hogy csak egy darab hús legyél, akkor az leszel. Ha pedig okos vagy és kitartasz az elveid mellett akkor nem leszel olyan mint a többi nő.

De ha például jobban bele olvasgatsz itt a témákba, ponthogy sok srác olyan lányt keres mint te vagy, és nem egy szolis cicababát, többek között én is....

Ne változz meg, ne akarj te is szolis lenni :)

2016. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Én az intelligens lányokat keresem, de sajnos olyan ritkák, mint a fehér holló. Nem érdekel a nagy melle, meg a szolis bőre valakinek, ha olyan buta, mint a föld. Nem mondom azt, hogy teljesen mindegy a külső, mert akkor hazudnék még magamnak is, de nem elsődleges. Én olyan lányt keresek, aki okos, kedves, van humorérzéke és vannak saját döntései, nem mások vezetését várják. Ezen kívül a hűség még a legfontosabb. Ezek után jöhet a külső.
2016. ápr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!