Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi a megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a megoldás? (Kicsit hosszú! )

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok. Van munkám, egyedül élek albérletben, van egy kis régi autóm. Sokan érdekes személyiségnem tartanak (pozitív értelemben), mert a szakmámhoz képest (informatika) jártam művészeti iskolába esti iskolaként, és a szakmám mellett szeretek festeni és rajzolni, ami valljuk be eléggé távol áll egymástól.

Mindig is család centrikusnak tartottam magam, mert abban nőttem fel. Nálunk mindennél előrébb való volt a család, néha még a munkánál is. Ami azt illeti nem egy lánynál próbálkoztam már kapcsolat céljából. (Nem futókalandra és egy éjszakás dologra kell gondolni, abból eddig sem kértem, és ezután sem fogok, mert szerintem azon felül, hogy szánalmas még botrányosan erkölcstelen is.)

Ezen felül írhatnék még ide más dolgokat is magamról, de ezek alapján úgyse ismerne meg senki igazán, ahogyan senkit nem is lehet pár sorból.


Ami a lényeg, hogy sok korban hozzám illő (21-25 éves) nőtől szemtől-szembe megkaptam már, hogy bár szimpatikus vagyok, de nem vagyok hozzájuk elég idős. Ha olyan 40-45 éves lennék, az már vállalható lenne. Legutóbb egy kis aranyos, visszafogott (nemhogy finoman volt smink, de nem is igazán láttam rajta), 19 éves lány mondta nekem azt, hogy egy magamfajta fiatal fiúval nem tud mit kezdeni. Ő egy legalább 45-50 éves férfi mellett érezné biztonságban a jövőjét.

A másik, ami kicsit feltűnt, hogy egyre több olyan 19-24 éves (van persze időseb is) nővel találkozom személyesen is és társkeresőn is, akik egyedülálló anyukák. A jelszó mindig ugyanaz: "normális, rendes, család centrikus férfit keresek, aki elfogad a gyerekemmel együtt". Ne haragudjatok meg rám, de ez miért nem volt opció, amikor összefeküdt a gyermeke biológiai apjával? Akkor miért volt jó az a "szánalmas féreg" (és még finom voltam), aki beijedt egy gyerektől, és otthagyta a nőt? (Megcsinálni nem nagy kunszt egy gyereket. Felnevelni... az már valami! De ez csak az én véleményem.) És lehet nagyon önző vagyok, de én nem más gyerekét akarom nevelni, hanem a sajátomat.


Tényleg az lenne a megoldás, hogy vagy választok magamnak egy olyan nőt, akinek már van egy vagy két gyereke, és kompromisszummal ugyan, de akkor lenne egy olyan párom, akinek jelent még valamit a család centrikus férfi.

Vagy a másik, hogy várok 35-40 éves koromig, és akkor kezdek el ismerkedni 17-19 éves lányokkal?



2016. ápr. 1. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dettó velem is ez van korombeli nőknek nem kellek csak az ilyen egyedül álló anyukáknak kellenék de kérdem én az meg milyen kapcsolat lenne? hogy csak azért van veled mert nem kell a kutyának se.. max még ott vannak a tini csajok de azokkal max a sexig jutsz el! az azért volt mert a nők azt hiszik hogy majd a macsót megfogják a gyerekkel és vele maradnak .
2016. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Te hol ismerkedsz ezekkel a lányokkal? :o Csak mert én 22 évesen a 30-at is soknak tartom. :D
2016. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Én is 28F vagyok és bár az idősebb férfiakra vonatkozó tapasztalat nekem kimaradt, a többi tekintetben egyet tudok érteni. Úgy érzem, 30-35 éves korom előtt senkit nem találok majd hosszútávú kapcsolatra, akkor pedig majd azok fognak érdeklődni, akiknek vagy már van egy-két gyerekük, vagy pedig az elmúlt 10-15 évet kicsapongással töltötték, aztán most bepánikoltak, hogy 30 évesen még mindig nincs párjuk és pedig ők gyereket akarnak szülni. Ők meg akkor nekem nem fognak már kelleni...
2016. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 VirágésBence ***** válasza:
Szerintem keresgélj tovább, egyik megoldás sem hangzik túl jól.
2016. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Az informatika nem feltétlen áll messze a művészetektől, főleg ha tanulsz hozzá egy kis grafikát. Webfejlesztéshez jól jön ;)


Amúgy rossz körökben mozogsz. 25 éves vagyok, és sem én, sem barátnőim nem gerjedünk a 40es pasikra. Gyerekünk sincs. Sőt, nekem 2 évvel fiatalabb párom van, bár alapból jobban vonzódom a kicsit fiatalabbakhoz, de ±3 évig nem zavar a dolog.

Válts közeget, ennyit tudok javasolni.

2016. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom milyen nőkbe botlottál bele, de azért a nagy többség a Te korodbeli férfiakat keresi.

Én el sem tudnám képzelni magam egy 40 éves férfival, 25 éves létemre. Kizárt. Hogy tervezzek 40 éves férfival hosszútávra, vagy akár családot?

2016. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Válaszolva pár hozzászólásra:


Nem vagyok antiszociális, így kimozdulni nem idegen a számomra. A legutóbb az egyik boltlánc üzletében egy hostess lánynak akartam elkérni az elérhetőségeit, mert megtetszett a mosolya és a kisugárzása. (Ő pont foglalt volt, na bumm, ez van.)

De akivel eddig összejött a randi, az kivétel nélkül a fentebb leírt esetek egyike. Higgyétek el, nem írnám, ha nem így lenne... valószínűleg akkor meg sem fogalmazódik bennem ez a kérdés. :D


Eddig nem nagyon mozgatták meg a fantáziámat az agyonsminkelt, szolizott cicababák, mert azt gondoltam róluk, hogy jóval nagyobb igényeik vannak, és derék alatt esélytelenek bármire is, de az utóbbi időben, hogy belefutottam pár olyen visszafogott hölgybe (akik a jóval idősebbet preferálják), arra jutottam, hogy talán nyitnom kellene az ilyen nők felé is. Hátha... bár a túlzott sminkel még meg kell akkor barátkoznom (nem egy festékes boltot akarok megcsókolni). :D


Egyébként csak fél éve élek a fővárosban, az esetek 90%-át vidéken tapasztaltam, mivel ott éltem eddig.

(Csak egy példa: egyik nagyon jó ismerősünk lányával akartam összejönni. Szülei eléggé vallásosak, és rendezett családi háttér van mögöttük. Tegeződök velük, és nagyon jó a viszonyunk, mindig váltunk pár szót, ha találkozunk. A lánynak anno udvarolni akartam (tortát sütöttem neki egy alkalomból, saját kezűleg díszítve, névre szólóan). Azt mondta, hogy aranyos vagyok, nem tudna rám partnerként gondolni. Jelenleg a lány 22 éves, egy 45 éves bankigazgatóval van együtt már másfél éve, akinek van egy 19 éves lánya.)

2016. ápr. 1. 23:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudod miert kell nekik a 40+ ferfi? Mert annak mar van penze, sajat lakasa, jo autoja, lehet vele utazgatni, futja a stokke babakocsira is meg persze egy jo ideig nem kell dolgozni mellette. Kb. ez folyik a netrol/ instagramrol is. Minden meno fiatal anyukanak van egy idosebb ferje aki mellett hercegnokent elhet. Irod hogy alberlet, regi auto. Pont ezert kell az idosebb pasi.
2016. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vannak meg normalis nok ne foglakozz gyerekes nokkel, meg azokkal akik aranyasok.
2016. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Stokke, bugaboo babakocsi = 4-500.000 babakocsik szóval érted hol a mérce!
2016. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!