Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl azon, hogy a genetikai adottságaim miatt sosem lehetek azoknak a lányoknak a szintjén, akikhez vonzódnék?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 22:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Mi lenne az a genetikai adottság, ami akadályoz,
2016. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Nem egy konkrét, hanem összességében. Nem vagyok "jó pasi". Nem helyes az arcom, nem vagyok magas, vékony a csontozatom. Szóval nincs a külsőmben semmi, amitől vonzó lennék, és akárhogy állítom be a hajamat, akármilyen ruha van rajtam, max a tökátlagos szintet tudom megütni.
2016. ápr. 12. 22:58
 3/42 anonim ***** válasza:
És ha csak te látod így ezt?
2016. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Vonzódj az átlagos nőkhöz. Ne toppmodell csajt akarj! Néz végig ismerőseiden! Találni fogsz sokat akiknek nincs valami helyes csajuk. Mert ők nem a legszebbet keresték.
2016. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
59%

#3.

Én kb így nézek ki, te ezt hogy látod?!: [link]

2016. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

3 - De látom, hogy ha ránézek egy szebb lányra, rögtön elkapja a tekintetét, sosem viszonozzák, nem is létezem a számukra.

4 - "Vonzódj az átlagos nőkhöz." Azt mondani, hogy valaki "vonzódjon valamihez", kb. olyan, mintha arra próbálnád meg rábeszélni, hogy szeressen egy ételt, vagy tetsszen neki egy zene. Az ízlés és vonzalom nem döntés kérdése.

2016. ápr. 12. 23:03
 7/42 anonim ***** válasza:
Az ízlés mindig változik. Új zenéket szeretsz, új ételeket kóstolsz meg, szeretsz meg.
2016. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
De nem azért, mert úgy döntesz, hogy mostantól tetszeni/ízleni fog, hanem magától, spontán történik.
2016. ápr. 12. 23:12
 9/42 anonim ***** válasza:
HA valakibe majd beleszeretsz nem fog érdekelni a külső. Addig kellenek a szép nők míg csak a szex hiányzik.
2016. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
De olyanba nem szeretek bele, akit nem tartok vonzónak, mint nő. Megpróbáltam már, amit te mondasz, de az ilyennek katasztrofális kapcsolat a vége, amiben egyik fél sem boldog.
2016. ápr. 12. 23:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!