Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, ha nekem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha nekem tetszik valaki, annak a személynek én nem jövök be, illetve ha én megtetszem valakinek, akkor meg általában nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, Hajdú-Bihar megyéből (ezt azért írom ide, mert több olyan kérdést is láttam már, hogy ezen a környéken sok a panaszkodás, hogy nem jön össze párkapcsolat az embereknek). Most ha mondanátok, hogy biztos túl nagyok az elvárásaim, közlöm, hogy nekem csak azok tetszenek, akivel megvan a kémia, szinte már a kezdetektől. Mutathatok képet fiúkról, akik nekem bejöttek, és olyanokról is, akiknek én jöttem be, ha az segít esetleg valamiben. De miért van az, hogy nem találom a párom?
2016. ápr. 15. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudod a választ, please keress meg és mondd el nekem is.
2016. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra várok, hátha van itt egy okos, aki tudja a választ ezekre a pszichológiai dolgokra :Đ
2016. ápr. 15. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajjj... Ez velem is így volt mindig. Akár hány lány volt az esetem külsőre, egyikkel se tudtam összejönni. Akár hány lánynak tetszettem, egyikkel se akartam összejönni.
2016. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és nekem se nagyok az elvárásaim, vagyis na van az a BUMM érzés amikor ránézek a lányra és már kb. szerelmes is vagyok. De általában nem ezek a 800 like-os műcsajok tetszenek meg és lám mégis képtelen vagyok összejönni velük. Nem tudom, talán a személyiségemmel van baj, mert jó nem vagyok Brad Pitt, de azért nem vagyok Quasimodo sem...
2016. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát, quasi én sem vagyok...
2016. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom fiúk, inkább titeket szokott sújtani ez a probléma, mert sok nő nem vallja be magának, hogy szerelmes, mert nem úgy néz ki az illető, ami az az elvárásoknak megfelel, ezért inkább beképzelik, hogy azok, ha látnak egy ideális jelöltet. De én így nem tudnék boldogan élni, nem akarok beállni a sorba, szeretnék egy olyan férfit magam mellé, akihez vonzódom, és viszonzást kapok. Olyan nagy kérés ez? Miért ilyen nehéz?
2016. ápr. 15. 19:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem sújt jobban minket, mert ha magamat veszem alapul 4-4 az állás. 4 lány tetszett eddigi életem során, és 4-nek tetszettem, szóval egálban van :D
2016. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A nőket azért sújtja kevésbé, mert ők passzívak, vagyis ha nekik tetszik valaki, flörtölnek vele, jeleznek és az vagy bepróbálkozik, vagy nem(de ha nem, akkor rá tudják fogni, hogy nem vette a jeleket). A nőknek nem kell soha kockáztatni.

A férfiaknak viszont sose kezdeményeznek(csak ha szuperpasi), így ők nem tapasztalják meg azt a részt, hogy ők tetszenek valakinek és elutasíthatják azt a csajt, ellenben nekik iszonyú sokat kell próbálkozni, mely túlnyomó többségében elutasítást fog eredményezni.

2016. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ti hogyan tudjátok még ha valakinek tetszetek? En vagyok egyedül aki még senkinek sem tetszett?

Fiú vagyok

2016. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es

Te, na meg Turcsy, egyem a zúzáját, olyan rég láttam :(

2016. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!