Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső lapokon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső lapokon miért nincsenek átlagos lányok?

Figyelt kérdés
Három helyen vagyok fent, mindenhol csak cicababákat látok, átlagos lányokat (mint az exem), nem.
2016. ápr. 16. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem. Véletlenül elvétve találni egy-egy ilyen lányt de nagyon-nagyon ritkán. Lehet, hogy ilyen arányok vannak a valóságban is? :O
2016. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos lányok nem regisztrálnak társkeresőre, legalábbis ismerősi körömből kiindulva. Ők cikinek érzik fent lenni, és sokkal szívesebben ismerkednének élőben.
2016. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A cicababák vajon miért nem érzik cikinek? Azok mit akarnak?
2016. ápr. 16. 18:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy részük kamu profil, egy részük szórakozik, de vannak olyanok is, akik szeretik hizlalni az egójukat.
2016. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bizony én is észrevettem ezt a jelenséget.
2016. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az átlagosak könnyebben találnak maguknak élőben párt. Akik nagyon jól néznek ki, általában nagyobbak az elvárásaik és neten keresgélnek.
2016. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor viszont ez lehetőséget jelent az átlagos férfiaknak.
2016. ápr. 16. 18:55
 8/14 anonim ***** válasza:

Az átlagos ferfi mindig hátránnyal indul a társkeresőn. Mert egy átlagostól picit is jobban kinéző lányra jut ötször tízszer annyi ferfi.

Amugy nem értek egyet, egy átlagos lanyert kevesebb jelentkező van, mert pont hogy nem hangsúlyozza azt, hogy part akar talalni. S egy átlagos lany is egy társkeresőre olyan képeket fog feltenni ahol cicababanak néz ki.

2016. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen cicababák értéktelenek, így legfeljebb szexre kellenek mindenkinek, és a társkeresőtől remélik a megváltást.
2016. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Akkor viszont ez lehetőséget jelent az átlagos férfiaknak."


Hát persze, barátom, így van. Figy, ezek a nők, ha nem épp kamúregről van szó, azért vannak fenn, hogy *még* jobb pasik közül válogashassanak, mint offline rendelkezésükre áll. Ha vmi tökéletes, akkor az az ív, amiben sz@rnak az átlagpasira.

2016. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!