Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan a hitem miatt fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan a hitem miatt fogok magányosan meghalni?

Figyelt kérdés
Egy 30 éves fiatal mérnök vagyok, zürichi phdvel, egy cég fejlesztési vezetője vagyok, Állítólag jóképű és Sportos, nem mellesleg rendkívül vallásos. A vallásom tanai szerint nem kedves az Istennek az, ha házasság előtt élek nemi életet és próbálom ehhez tartani magam. Egy nő (még keretyének sem) sem képes ezt elfogadni és rendkívül magányos vagyok. Így hogy betöltöttem a 30 évet már nagyon Félek hogy nem találom meg a párom. Márpedig a vallásom nem akarom feladni. Vannak olyan nők akiknek hasonlóak a nézetei és csak én nem talál a helyem a világban vagy mindvégig vak voltam és több ilyen nő is van?
2016. ápr. 19. 20:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
65%

Erről eszembe jut, amikor Sacha Baron Cohen Brünonak öltözve megkérdezett egy hasonlót, az USA-ban, hogy "Are you virgin?". Mire azt felelte, hogy "Yes, I am!"


Majd Cohen kiröhögte!!! :D :D :D XD XD XD


Ember, komolyan, normális vagy???

2016. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%

Egy barátom ugyanebben a cipőben járt, elég későn házasodott (35+, el sem tudom képzeni, hogy bírta addig), viszont valami gyönyörű lányt vett feleségül a végén, ma már 2 gyerekük van.


Ismerkedni kizárólag viszont olyan körben ismerkedett, ahol szintén vallásos emberek vannak, sőt ezen belül is az elhivatottabbak (tehát nem ilyen keresztény fiatalok, erkölcsösebbek vagyunk, mint az átlag, így csak 2 emberrel fekszünk le / fesztivál típusúakra kell járni), szerintem ilyen helyet próbálj meg te is találni, másrészt ha jól tudom ennyire vallásos emberek nem szokták a megismerkedés és a házasság közötti időt húzni, ha minden klappol, akkor a találkozás után kevesebb, mint egy évvel már simán összehozzák a házasságot, senki nem mazochista, nincs együttélés semmi előtte.

2016. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy magányosan fogsz-e meghalni, de eléggé lecsökkentetted az esélyeidet. Miért nem keresel a vallási közösségbe nőt, ha ennyire fontos?
2016. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a vallás elavult dolog és semmi keresnivalója a mai világban, de te tudod. Menjél templomos összejövetelekre vagy lépj be egy szektába, valahol csak vannak hasonló nézetű nők.
2016. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
27%

Vannak ilyen nők, tényleg, de ne hidd, hogy szépek lesznek.

A vallásos csajok valamiért rondák. Biztos vallási előírás vagy a "keretyén" egyház rosszhírű papjai elleni Darwini védekezése a természetnek.

Azért sok sikert és vivát KDNP!

2016. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
65%

Elore ezt nem lehet tudni, de a manapsag mar a nok is szeretnek tudni hogy akihez hozzamennek azzal minden teren osszeillenek-e.

Szerencsere manapsag mar van annyi onbecsulese es szabadsaga a noknek hogy nem lehet ilyennel atverni oket hogy a vallas miatt nincs nemi elet.


Hogy neked megeri-e azt te tudod.

2016. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
42%
Szerintetek a "keretyén" házaspároknál van orális szex?
2016. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
75%
Hát az Istened nem intézi el, hogy legyen párod?
2016. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
65%
Nyolcas, ne viccelj már, Isten akarata az is, hogy most nincs párja. Egyszer randiztam egy ilyen nővel, lett is belőle kérdés a gyakorira, mert übergáz volt a csaj, és nem külsőre!
2016. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek, de ritka.

Netes társkeresőn, pl okcupidon próbálkozz.

2016. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!