Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti éreztétek már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek már úgy hogy egyedül magányosan fogtok meghalni? És hogy semmi esélyed arra hogy valaha is boldog leszel? 33L

Figyelt kérdés

Hogy jobb ha meghúzom magam, és kussolok, mert akkor legalább senki se bánt, és hogy mindenki csak fájdalmat okoz, és minden ember undorító, és jobb lenne talán meghalni, és hogy a legtöbb amit tehetek, hogy a lehető legészrevétlenebb maradok. Félek szeretni érezni bármit is... Néha belemegyek felületes, egyéjszakás kapcsolatba is, mást úgyse akarnak tőlem, meg akkor legalább nincs semmi fájdalom. De csak egyszer kétszer fordult elő, hogy érezzem hogy élek... Úgyse akar tőlem senki mást csak ideig óráig csöcsörészni, aztán mindig találnak jobbat...

De már így belenyugszol, dolgozol eszel alszol egyedül szótlanúl mint egy gép, és kezded belátni hogy jobb sose lesz.


2013. jan. 6. 20:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%
hát ez egy 33éves lánytól elég furcsa nyilatkozat
2013. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját életének a kovácsa.
2013. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%
Gratulálok! A Halálom a te lelkeden fog száradni! Elvetted az életkedvem, most megyek és felakasztom magam!
2013. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
Veled is egy élmény lehet beszélgetni, amilyen optimista vagy...
2013. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%
Hú... annyira horrorisztikus, amit leírtál, hogy már-már azt érzem, hogy kamu a kérdés.
2013. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%
persze. de aztán elmúlik. tőlem még egyéjszakás kalandokat sem akarnak. viszont vannak barátaim.
2013. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ez kivülről nem látszik rajtam egyáltalán, ez csak egy érzés ami ellen elfogyott az erőm küzdeni. Csak arra lettem volna kíváncsi más is szokott-e így érezni. Vagy ez már nagyon kirívó???
2013. jan. 6. 20:24
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
Néha én is így érzem, nem vagy vele egyedül... de ilyen a világ... sajnos...
2013. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

33 éves létedre elég megkeseredettnek tűnsz a kérdésed alapján.De én is éreztem és én még csak 22 vagyok.De nekem nem volt még egy éjszakás kalandom se és nem is hiszem,hogy valaha is belemennék ilyesmibe.

Szerintem ugyanaz a gondod mint nekem,félsz megnyílni az emberek előtt,pedig ahhoz,hogy boldog legyél muszáj.Mondom ezt úgy,hogy nekem se megy.Az üzleti életben azt szokták mondani,hogy kockázat nélkül nincs haszon és ez bizony az élet minden területére is igaz.Szóval kicsit bátrabbnak kell lenned ahhoz,hogy boldog lehess.

Remélem segítettem!

22/F

2013. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Hozzáállásoddal van gond, ez tök egyértelmű. Még annyira sem tartod magad, hogy azt gondold, megérdemelnél egy normális életet, normális kapcsolatot. Legközelebb talán így tedd fel a kérdést: "Mit tegyek azért, hogy az életem jobb legyen, hogy legyen nagyobb önbizalmam, legyen párom, megbecsülésem" stb. Én is pesszimista vagyok, de ez azért már elég lesújtó és egy cseppet sem szimpatikus.


Amit írtál, hogy kívülről nem látszik, ez nem igaz. Pontosan elárulhatod magad, ahogyan beszélsz, viselkedsz. Az emberek nem hülyék, leolvassák az emberről, ha alacsony az önbecsülése, ha nem szereti magát.

2013. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!