Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek magányosan fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek magányosan fogok meghalni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs miért, de néha rám tör a pánik, hogy egyedül leszek és úgy végzem, mint Bridget Jones.

Pufi vagyok, igaz, de én nem is szeretnék olyat aki azért szeret, ahogy kinézek.

A barátnőmnek nagyon jól megy, minden fiú megnézi, és érdeklődik utána.

Lány vagyok és igaz, még csak tizenhároméves, de az élet gyors, és, mint mondtam, körülöttem a velemkorúak már mind találtak maguknak párt....



2013. aug. 3. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
13 éves. Takarodj babázni.
2013. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
13évesen még nem kéne a pasik után járkálni és amúgy meg még sokat fogsz változni nem maradsz ilyen duci kislány szerintem
2013. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor gondolj bele velem mi lesz... Igaz én csávó vagyok, de 22 és ugyanígy egy nagy semmi. És igen az élet gyorsvonat (állok elé) és nagyon gyorsan eltelik. Neked különösen rossz a dolog, mivel ha 30 éves korodig nem jön össze akkor véged-van-van mert utána már nagyon nehéz lesz míg nekünk utána a sok apakomplexusos csajjal jöhet még a móka.


A magány nem rossz amúgy, függetlenül és békésen élhetsz csak legyen szex azt mondom mert az élvezeteket nem tagadhatjuk meg magunktól.

2013. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez pont 13 évesen fog eldőlni-.-
2013. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, elég nagy késésben vagy. Csak úgy elszaladt melletted az élet..
2013. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13 éves? Mostmár ne is próbálkozz. Több év lemaradásban vagy.
2013. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kismutyesz_ ***** válasza:
100%
Kérdező tudod jól, hogy rengeteg ember él a Földön. Ne keseredj el, bármit hozhat a holnap. Mindenkinek van párja. A barátnőid nem biztos, hogy boldogok is, mert van fiújuk. Net őket akard utánozni, mert az már régen rossz. Szerelemből gyere össze valakivel. :) 15/f
2013. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fogyj le, nem nagy dolog, 13 évesen meg nem kéne pánikolni
2013. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!