Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve szingli vagyok, mert senki nem tetszik, egy srácot kivéve... Ő külsőre és belsőre is 100%-osan olyan, amilyet keresek, de persze nem kellek neki. :(


Illetve kedves velem mindig, néha talán túlságosan is, találkoztunk is már 2-3x, és azt mondta, hogy tetszem neki, de ő szingli akar lenni. Ez nyilván azt jelenti, hogy velem nem akar kapcsolatot, mert nem tetszem neki eléggé. :S

Olyan rosszul érzem magam emiatt, mert nem tudom őt kiverni a fejemből, és senki nem üti meg azt a szintet.


Pedig nincsenek egyáltalán elrugaszkodott elvárásaim, és nem a suli legjobb pasijára kell gondolni, csomó lánynak nem jön be az a típus. Vékony, kisfiús arca van, nem is szőrös, öltözködésre sem az a tipikus macsó, szereti a színes csőnacikat, kötött pulcsi, ilyesmik, személyiségre meg olyan spontán, magabiztos, értelmes, annyi célja és motivációja van. De esküszöm nem találok ilyen srácokat sehol, mert valami mindig van, ami nem stimmel...


Mit kellene tennem?

20/L


2016. ápr. 20. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én minden csajnak bejövök élőben, nincs olyan akinek nem. Kizártnak tartom, hogy ez veled kivétel lenne. Ha jól nézel ki, akkor segíthetek a problémádon. :)

25/F

2016. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!