Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a pozitív diszkrimináció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a pozitív diszkrimináció a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

20/F vagyok. Tavaly ilyenkor is már sokak véleménye az volt,hogy milyen gyökér vagyok,hogy nem volt még kapcsolatom. Egyik lány barátom most 19 éves. Róla az a véleménye az embereknek, hogy milyen rendes lány, hogy nem adja oda magát bárkinek, hanem a szerelemre vár.


Az ilyen embereket el kell küldeni a pitsába, vagy odatalálnak maguktól?


2016. ápr. 20. 22:04
1 2
 1/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
95%

Szerintem ha útba igazítod őket, úgy nekik is könnyebb lesz a fent nevezet helyet megtalálni.


Ezt a kettős mércét már sok mindennel magyarázták, biológiától a társadalomtudományig bármi indokot fel lehet hozni. Tény, hogy a régi gyökerek is megmaradtak amikor még egy nőerélye a szüzessége volt.


Ha nem értesz ezzel egyet (jogosan) akkor nyugodtan megmondhatod a véleményed erről.

2016. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Komolyan egy lánnyal méred össze magad? Ennyire nehéz beletörődni hogy másokat többre tartanak? Valószínű a mentalitásod is rossz ahogy a kérdésed is.
2016. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

"Az ilyen embereket el kell küldeni a pitsába, vagy odatalálnak maguktól?"


:DDDD Na jó, így nap végére totál hulla vagyok, de ezen hangosan felnevettem.


Amúgy én lányként mondom, hogy ez valós, hogy ha a lány 18-19-20 éves koráig se pasizik be, akkor sokak szemében ez plusz, mondván nem adja oda magát bárkinek. Mert valljuk be egy lánynak mindig is nagyobb "szégyen" volt, ha fűvel-fával összefekszik, mint egy fiúnak. Egész pontosan az ilyen lányokat ler*ibancozzák, ugyanebben a kategóriában a pasikat kb. istenítik és milyen menő. Hát én a legkevésbé sem gondolnám, hogy ez bármelyik nemnél is dicsőség és büszkélkedésre okot adó dolog lenne, de nem vagyunk egyformák.. szerencsére.

Szóval visszatérve erre a témára, én nem tartom gáznak, hogy egy 20 éves fiúnak még nem volt kapcsolata. Na és? Majd lesz, előtted az egész élet, nem sietünk sehova és hidd el sokkal becsülendőbb ez, mint pl az, ha valaki már 13-14 éves farok-farokra jár vagy punciról-puncira. Ennyi.


22L

2016. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább kettős mércének hívják. Én sem tartom helyénvalónak. Nálam kifejezetten hátrány, ha a pasi könnyűvérű. Sajnálatos, hogy a társadalom nagy része még nem így látja. Nyugodtan vállald fel a véleményed, de ne legyél leereszkedő, meg sértő, csak tényszerűen közöld, hogy szerinted ez így nem helyes hozzáállás.
2016. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 aperitif ***** válasza:
55%
Ez nem pozitív diszkrimináció, egyszerűen kettős mérce. Évszázadok óta működik. Ha egy lánynak 20 éves koráig nem volt kapcsolata, akkor ő erkölcsös, és van tartása, míg ha egy fiúnak nincs, akkor ő lúzer. De az érem másik oldala, hogy ha egy fúnak 16-20 éves kora között volt 10 nője, akkor ő egy belevaló, tökös legény, míg ha egy lánynak volt ugyan ennyi, akkor ő egy szajha.
2016. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, ha van egy kulcsod, ami sok lakatot kinyit, akkor van egy nagyon cool kis mesterkulcsod, de ha van egy lakatod, amit rengeteg kulcs ki tud nyitni... akkor csak egy szar lakatod van.

Ha másik szemszögből nézed, kulcsként izgalmas kérdés, hogy vajon a következő lakatot nyitod-e, de ha lakat vagy, folyton csak parázol, hogy... megdugnak-e :)

Mindegy, kicsit bepiáltam.

2016. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Most a lányt küldted el a pitsába? Mert akkor nincs igazad. Amúgy lehet, hogy ebben igazad van, de szerintem sokakat cseszegetnek ezzel, hogy mért nincs párjuk.
2016. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Még valami: ebből az irányból teljesen igazad van. Másik oldala a kérdésnek, hogy az a lány, aki mer pasizni, sokakkal lefeküdni, ri..-nak van titulálva, de ha srác csinálja, hátba veregetik. Ez a 2 dolog összefügg.
2016. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez a lakatos-kulcsos szöveg meg, amit mindig ideír valaki egy ilyen kérdésez annyira idióta példa. Tekintve hogy a lyukat és a bedugást leszámítva semmi hasonlóság nincs, az emberek nem kulcsok meg lakatok.
2016. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt hívják egyenlőségnek (a feminista beütésű világban).
2016. ápr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!