Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is gondoltatok már arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is gondoltatok már arra hogy mennyivel könnyebb lenne az ismerkedés ha nem átlagos lánynak hanem átlagos fiúnak születtem volna?

Figyelt kérdés

Egy fiúnak -tök könnyű lehet. Csak kiválasztja a neki tetsző lányt oda megy és meghódítja.

Én is meg női társaim is nem kezdeményezhetünk. Volt már hogy kezdtem férfinél le lettem......

Aztán csak várjuk hogy jöjjön valaki hozzánk. De sajnos még az átlagos pasik is a bomba nőkhöz mennek így a beszólogatós bunko munkások akik max kezdeményeznek.

Mondjuk interneten még nem próbáltam, ott könnyebb lenne ?


2016. ápr. 22. 08:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
"Egy fiúnak -tök könnyű lehet. Csak kiválasztja a neki tetsző lányt oda megy és meghódítja. " Átlagos fiúknak szerinted ennyire egyszerű? :DDDDD
2016. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

ez egy paródia-kérdés? Annak 6/10

Igazinak pedig egy vicc, remélem te sem gondoltad komolyan.

2016. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1. Hát amit látok barátaimnál az bizony így van
2016. ápr. 22. 08:42
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

#1-es vagyok, egyszer egy csaj írt egy kérdést, hogy nem gondolom-e magam szerencsésnek azért, mert férfi vagyok, és így tudok csajozni, akkor ez volt a válaszom, jobban most sem tudom összefoglalni.

Jó és most gondolj a másik oldalba bele. Megtetszik egy lány, full idegen, azt se tudod, hogy magyar-e. Menj oda hozzá. Nehogy izgulj, mert akkor nem vagy magabiztos. Ha nem jössz be neki, Szia után szia van :D Ha bejössz neki lehet beszélget veled, és lehet meghívatja magát valamire, amit azért meg is veszel neki, mert hát hátha. Nagy valószínűséggel te voltál a balek, akinél potya piát szerzett aznap estére. Ha mégse, akkor utána beszéltesd, még akkor is ha visszajön egy smyle egy 10 mondatos szövegre. Minden nap te keresd, mert nő nem keres, az a férfi dolga, és nagyon így le se tudod szűrni, hogy most érdeklődik vagy nem. Lehet eljön veled találkozni. Ha részeg volt a buliban és most józan, akkor lehet 10 perc után Szia, mert már nem szépít a pia. Utána végig tarts fel mindent, legyen minden jó, nehogy egy ellenszenves dolgot is mondj, mert akkor szia. Randi vége: megcsókoljam, ne? Nyomuolósnak tart, vagy elvárja? Utána mikor írjak neki, hogy ne legyek papucs? Utána ezt a kereséstől eljátszod még 4-5-ször, hogy megkedveljen, ha közbe jön valami másik lovag, akkor valszeg szia, rossz tulajdonság, 2 napig nem írsz, szia. Ha ezek meg vannak már level5 re léphetsz, és talán oké van. Jön a level 6, lehet lesz szex. Ha kicsi a péló (Kicsi alatt -14), akkor valszeg szia, ha bénázol, vagy lámpalázas vagy akkor szia. Na mármost ha te kezdeményezel, akkor level 1-nél vagy, mert utána ezt megint átveszi a férfi. Szóval, szerencsés vagyok? Valszeg nem.

2016. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Akkor most mint nő, felvilágosítalak, hogy nyugodtan kezdeményezz, mert ez nem ott indul, hogy leszólítod, hanem hogy kimutatod, hogy szimpatikus, és ha esetleg leszólítana, nem lenne ellenedre....

Valószínűleg a fiú haverjaid pont ezekre a jelekre harapnak rá, és ez után mennek oda a csajhoz. Nem vakon, ész nélkül szólítják le a nőket, hátha egy összejön, hanem azt, aki "zöld jelzést adott".


Egy kis kacér pillantás, egy kis mosoly, egy kicsit igazgatod a hajad, változtatsz a tartásodon, stb, stb... Ez mind egy-egy jel, amit a pasik önkéntelenül is vesznek. Ha tetszel neki, oda fog menni, és megszólít. Ha nem, akkor meg legfeljebb elkönyveli, hogy milyen vidám, mosolygós lány vagy, csak kár hogy nem az esete...


A bibi ott kezdődik, hogy az interneten tanultok ismerkedni, és ott nincs metakommunikáció, egy-egy szmájli meg nem ugyanaz... És a lányok se tudják, hogy is kéne ezt csinálni, meg a pasik se tudják venni a jeleket.


Ilyenkor van az, hogy pont olyanhoz mennek oda, akinél esélyük nincs, akinél lenne, azt meg ignorálják (mert nem elég szép...) Aztán szépen mindenki marad egyedül.

2016. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

4-re, hát pont erről beszélek...

Kinéz valami csajt, aztán megrohanja, mielőtt kiderülne, hogy a csajnak bejön-e, aztán azon görcsöl egész végig, hogy úristenmileszhakidob.

Hát egy görcsös, feszengő pasi, aki már a találkozásnál azon agyal, hogy biztos csak lehúzod piával, meg biztos neked csak 22 centis jó, az tulajdonképpen már el is könyvelt első ránézésre egy ordas nagy ribizlinek, és az a kérdés, hogy minek kezd olyan csajjal, akiből azt nézi ki, hogy egy pénzéhes ribizli... aztán meg sír a szája, hogy minden nő ribizli...


Esetleg nem közölük kéne válogatni!!

De ez csak egy tipp :D

2016. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ezért nem ismerkednék neten. Ilyen elkeseredett emberek vannak. Ilyenek írnak és akarnak ismerkedni.


"Nekem sincs párom,elég sokat csalódtam és már nem Is szivessen családnék,inkább begubózom és a munkámba fektetem minden erőm!Melyik megyében laksz?"

2016. ápr. 22. 08:55
 8/19 anonim ***** válasza:

"Kinéz valami csajt, aztán megrohanja, mielőtt kiderülne, hogy a csajnak bejön-e, aztán azon görcsöl egész végig, hogy úristenmileszhakidob."

Hát ha egy csaj se ad jelet akkor önállósítja magát az ember, és akkor nyilván már olyannál "önállósodik", aki be is jön neki. Most az már hót mindegy, hogy egy csinos vagy egy nem csinos lány utasít vissza. (Mielőtt még jönne, hogy válogatok, ha az utcán megyek, a velem egykorú nők 80%ára azt mondom, hogy na ő rendben van, de tovább megyek, két elvárásom van majdnem hogy kinézetre, hogy ne legyen kövér, ha ez meg van és az arca is átlagos, akkor nekem már tetszik, tényleg, és így se jön össze semmi.)

2016. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
1 óra elég volt-e ahhoz, h kedvet kapj neten ismerkedni? :D ment elég levél ahhoz, h ne érezd magad rosszul, vagy én is írjak egyet? :)
2016. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ez személyiség függő. Nekem 1000%, hogy férfiként könnyebb lenne, de ez nem jelenti, hogy mindenkinek.


Én átlagos lány vagyok, nagyon erős és domináns személyiséggel, számomra nem jelent idegen emberekhez odamenni és beszélgetést kezdeményezni velük, és semmiféle lelki frusztrációt nem okoz, ha elutasítanak. Pedig volt rá számos példa. Egy próbát nekem megér minden, a barátaimat mindig én szedtem fel, nem volt ott udvarlás meg a fcom. De ugye ezek nem egy lány előnyös tulajdonságai, hanem egy férfié. Én kb egy félisten lennék férfiként a saját személyiségemmel, így nőként meg alulról karcolom az átlagot.

2016. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!