Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is gondoltatok már arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is gondoltatok már arra hogy mennyivel könnyebb lenne az ismerkedés ha nem átlagos lánynak hanem átlagos fiúnak születtem volna?

Figyelt kérdés

Egy fiúnak -tök könnyű lehet. Csak kiválasztja a neki tetsző lányt oda megy és meghódítja.

Én is meg női társaim is nem kezdeményezhetünk. Volt már hogy kezdtem férfinél le lettem......

Aztán csak várjuk hogy jöjjön valaki hozzánk. De sajnos még az átlagos pasik is a bomba nőkhöz mennek így a beszólogatós bunko munkások akik max kezdeményeznek.

Mondjuk interneten még nem próbáltam, ott könnyebb lenne ?


2016. ápr. 22. 08:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem jelent gondot *
2016. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Igen, meg Németországban mennyivel jobb az élet, merciket osztogatnak minden jöttmentnek." Aztán oda költözök s rájössz ott sincs kolbászból a kerítés.

Egy átlagos srac, pont ugyanazzal a problémával küzd mint egy átlagos lany. S igen teljes mértékben igazat adok, a fiukat a látvány fogja vonzani, igy a szep lányokhoz, fognak odamenni. De ki mondta, hogy te nem lehetsz szep. Tok átlagos lanyok egy no is ruhában, kevés sminkkel, olyan kategóriába léphetnek, hogy több fiú próbálkozzon náluk. Ugyanez igaz az átlagos srácokra, egy normális öltözködés, egy kis sport, kommunikáció fejlesztés es máris megkaphat egy átlagos lányt aki átlagon felulinek néz ki, ennyi.

Igen, ajánlom a társkeresőn, sokan mennek szexre, de ha átlagos fiukat fogod választani, közülük lesz olyan aki kapcsolatot szeretne, de te sem fogod az átlagos fiút valasztani.

2016. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

10#-12# Azt ne feledd, ha nőként átlagos vagy, akkor férfiként is ugyanúgy átlagos lennél. Személyiséged nem sokat nyom a lantba, ha már ránézésre kosarat kapsz.


„ Ugyanez igaz az átlagos srácokra, egy normális öltözködés, egy kis sport, kommunikáció fejlesztés es máris megkaphat egy átlagos lányt aki átlagon felulinek néz ki, ennyi”


Azt azért tegyük tisztában, hogy mennyit is ér egy átlagos srác női szemmel. Egy olyan srác, aki átlagosan férfias, átlagosan magas, átlagosan sportos, átlagos intelligenciájú egy átlagos fizetéssel. Gyanítom, hogy több tízezer férfi mellett mentél már el, akikre ezeket a jellemeket mind rá lehet fogni és nem igazán tűntek fel. Míg egy átlagos lányt, átlagos női jellemekkel a felső körben lévő férfiaktól egészen az alsókig mind megnéznek, és potenciális partnernek tartják.


„Na de 13#-as válaszoló ez nem is így van, és teljesen megalapozatlan az állításod! Egy átlagos nőnek ugyanolyan nehéz ismerkednie!”


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

Sorra találsz ehhez hasonló kérdéseket, és ha megnézed férfi és női oldalról is egyforma válaszok érkeznek.


„Jól van 13#-as válaszoló, de a férfiak is ugyanolyan felszínesek, mint a nők”


Hallottál már két férfi között ehhez hasonló beszélgetést lefolytatni?

-Láttad tegnap Zsófit, hogy nézett ki?

-Jaja tiszta narancsbőrös volt a combja és a haját se fixálta be.

-Hát milyen igénytelen ruha volt rajta, több éves kollekcióból van és teljesen eltér a szezontól.

-Nem is beszélve, hogy olyan magas, mint egy ogre.


Ha tán mégis férfiaktól hallottad, akkor tuti nem heteroszexuális beállítottságúak voltak. Ha ilyen alapon néznék a nőket, akkor a fajfenntartás már rég csődöt mondott volna. Kérdésre válaszolva, férfiként avanzsálódva a nőkkel való ismerkedésed egy idő múlva egyenlő lenne a nullával.


„Az lehetetlen, biztos halomszámra falnám a nőket, mert ha nem akkor egy idő után már kikészülnék a szex hiány miatt.”


És ez az egyik legnagyobb hiba, ha kanosnak tűnik az ember. Ha már az első ismerkedésnél ez jön le, akkor perverznek meg miegyébnek elmondanak. Kezdetben lehet, nagy boldogan ismerkednél, de folytonos megpróbáltatások, elvárás szerinti teljesítményt produkálása, és csalódottságok után egyszerűen beleunnál az egészbe és utána inkább karrierépítésbe fektetnéd az összes energiád. Kedves 4# válaszoló el is mondta miként zajlik férfi szemszögből az ismerkedés. Úgyhogy nem fenékig tejfel a férfiélet.

2016. ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Átlagos lányként a tárkeresési multiplayer maximális nehézségi szintje medium, átlagos fiúként alaphangon hard, de sokszor inkább expert.
2016. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Atlagos lanykent sokaig en is azt hittem, hogy nem tetszem senkinek az utcan, de kiderult, hogy csak nem mernek odajonni, mert semmi nem jut eszukbe.


Miota Pestrol hordom haza atlatszo muanyag dobozban az elo egereket a kigyomnak, azota minden ut soran kb harman leszolitanak.


Ugyanez tortenik, ha feltunik az embereknek, hogy japan nyelvu konyvet olvasok.


Ezek olyan kulonleges dolgok, amivel kapcsolatban az embereknek van velemenyuk, es a kivancsisag raveszi oket, hogy meg akarjanak ismerni.


Probalj ki valami hasonlot! :P ha van erdekes hobbid, nyugodtan tedd kozszemler, nekem ez valt be



23L

2016. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13# én még azt is bevállalnám, hogy a jelenlegi külsőmet alakítanám kicsit férfiasabbra, úgy is sikeresebb férfi lennék, mint nő. Az alap izomzatom (rengeteget edzek) körülbelül kétszer akkora, mint egy átlagos férfinak, mivel ma nem divat sportolni, és amúgy is vagyok 170 centi, ennyivel meg már megoldanám. Te azt hiszed, a külsőn bukod el a dolgokat, de egy komoly kapcsolatnál, és én most arra értem, a személyiségem inkább helyt állna férfiként, mint most lányként. A munkám és hasonlók is elég jók, nekem most sem okoz gondot meghívni embereket ide oda, úgyhogy ezzel sem hiszem, hogy hátrányos lennék. De ismétlem, ez én vagyok, a legtöbb lány közel sem ilyen durva, nekik semmivel nem lenne egyszerűbb férfiként helyt állni, mint nőként.
2016. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az isten szerelmére,a neten ismerkedni próbáló emberek sem mind egyformák!Nem mindenki elkeseredett,csak vannak akik személyesen nem elég bátrak,vagy nem bíznak az első benyomásban.
2016. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy mondjuk egy fiú többet tud kompenzálni a személyiségével és a humorával.Azért tudnék mutatni pár buta és csúnya pasit,akik legalább iszonyatosan jó indulatúak és egész szép vagy legalább átlagosnak nevezhető nőt vettek feleségül.Míg csúnya nőből csak az kel el,aki leadja az igényeit,lehet akármilyen jó indulatú és jó humorú.
2016. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#10-#16 “én még azt is bevállalnám, hogy a jelenlegi külsőmet alakítanám kicsit férfiasabbra, úgy is sikeresebb férfi lennék, mint nő”


Ebből látszik, hogy azért nem kevés csalódás ért már téged mint nő, ismerkedés terén ami azért valljuk be tényleg elég ritka. De mert pont egy olyan tevékenységet választottál amivel nem kevés izmot szedtél fel, ezáltal inkább lettél vetélytárs a férfiak szemében mintsem leendő potenciális partner. Egy férfiasabb karakterisztikájú nő mellett egy átlag férfinak kútba esik a férfiassága. Ezért kerülik az izmos csajokat, még az elhízottaknál is jobban. De hát szabad akaratból tetted, és gondolom nem kötelezett senki erre az útra.


Átalakítani rajtad bármit is viszont fölösleges lenne, mert itt is megvan az a férfi réteg is aki ilyet keres magának. Olyanok akik sokat fektettek sportba így tudják, hogy egyes külsőt milyen nehézségek árán lehet elérni. Jómagamat is közéjük sorolnám mivel egy átlag alatti srácból lettem úgymond ‘átlag’ feletti.


[link]


Mindezek mellett még sikerült elérnem, hogy az igényeim is feljebb ugrottak tehát egy átlagos lánnyal már nem úgy szimpatizálok mint régen. A magasabb kasztban lévő csajoknak meg ez már kevés mert ez a minimum belépőszint az ő igényeiknek. Úgyhogy bennragadtam a 22-es csapdájában.


“mivel ma nem divat sportolni,”


Na ez az ami végképp nem igaz. Manapság annyi edzőterem nyílik mint szépségszalon tehát ne mondd nekem, hogy nem járnak az emberek sportolni. Azt megmerem kockáztatni, hogy nem Pesten laksz mivel itt az emberek nagy többsége igen is eljár. Persze legfőképpen a megnövekedett ‘igények miatt’ és csak másodsorban magukért. #13-as voltam.

2016. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!