Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, hogy egy nem jóképű, nem nagy dumás, nem vagány srác szép lányokat szólít meg az utcán?

Figyelt kérdés
A nem jóképűt, nem, úgy kell érteni, hogy ronda, pattanásos, csúnya, igénytelen, ápolatlan, elhízott.
2016. ápr. 22. 18:29
 1/7 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
Miféle vélemény kéne erről? Megteheti, lehet, hogy még sikere is lesz. :)
2016. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a véleményem hogy kezdek éhes lenni, pedig most ettem megy egy fél fazék káposztás tésztát.
2016. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na az ilyeneket utalom! Es nem csak a nem jokepu, nem nagydumas, nem vagany beszologato fiukat, hanem azokat is, akik jol neznek ki. Mindegy, hogy jo pasi-e, vagy rossz, ha utcan ismeretlenul leszolit, en mindig kegyetlenul megalazom az ilyet! Ram nezve lekezelo, hogy egy pasi azt hiszi, hogy ha leszolit az utcan, akkor en vevo leszek ra. Mintha preda lennek, akit kiszemelhet es levadaszhat! Szanalmasak az utcan beszologato pasik!
2016. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen beszólogatás?
2016. ápr. 22. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Hamar meg fogja unni, és nem kifizetődő...

24/F

2016. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
felőle, ha ezt teszi boldoggá akkor tegye. Mindenkinek kell egy hobbi, engem hidegen hagy.
2016. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az ő dolga. Egészen addig amíg nem engem talál be. Nem szeretem ha hülyeségekkel feltartanak.
2016. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!