Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hölgyek, leírnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, leírnátok kérlek a magasságotokat és azt, hogy milyen minimális magasságú férfivel kezdenétek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 21:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
170cm vagyok. Maximum magasság 170cm. A nálam alacsonyabb pasik jönnek be.
2016. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 pörölycápa ***** válasza:
Igen, pontosan úgy, hogy ha odajön hozzám egy 160 cm magas srác (én 170 vagyok), akkor nem fogom elzavarni csak a magassága miatt, ha jófej ugyanúgy adok neki esélyt. Az hogy mi az ideálom, és milyen párt találok végül, akivel tényleg jól érezzük magunkat, az két teljesen különböző dolog.
2016. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nem ismerkedtél még igazi nőkkel/lányokkal. Ez nem úgy működik, hogy valahol találkozol valakivel, az kicsapja a colostokot és akkor eldönti, hogy szóba áll-e veled. A magasság csak egy tulajdonság a sok közül. Önmagában amiatt senki sem koptat le valakit, ugyanúgy, ahogy egy pasi se fog lekoptatni egy csajt, ha az mondjuk nem fekete hajú, hanem történetesen barna.


Nekem pl. tuti az lenne a bajom veled, ezt így megmondom látatlanba, hogy annyi eszed és érzelmi intelligenciád lehet, mint egy marék molylepkének, mert a sikertelenségedet a magasságoddal magyarázod, ahelyett, hogy komolyan magadba néznél, hogy mi a fene lehet a baj veled. Ez egyszerűen nevetséges, gyerekes és ostoba dolog. Kinek kell egy buta panaszkodó János? Ja, hogy nem előttük mondod? Az ilyen rád van írva ember, benne van minden mondatodban és grimaszodban! Nem az ismerősöket kell kérdezgetni, mert azok majd vonogatják a vállukat, hogy semmi, tök jófej/cuki vagy (bár, ha ilyenjeid sincsenek, akik legalább megvigasztaljanak, akkor biztos valami nagyon nagy bibi van veled) mivel nem akarnak megbántani.


Nekem van egy ilyen ismerősöm, mindig ezt mondta neki mindenki, de velem benézte, mert én bunkó vagyok és nagypofájú és felvilágosítottam, hogy mi is a baj vele, hogy is áll ő a csajozáshoz meg a kapcsolatokhoz és ez miért üldözi el a lányokat. Majdnem hanyatt esett, hogy ezt neki eddig senki se mondta. Összekapta magát, na nem egyik napról a másikra, változtatott rajta, és képzeld tudott magának egy kedves, szép és értelmes lányt találni, pedig alacsony, kopaszodik 25 évesen és még szemüveges is, sőt még csak nem is gazdag! Pedig már ott tartott, hogy neki még a csúnya Betti is megfelel, csak álljon már le vele végre valaki.


Ebben a kategóriában van egy rakás hülyegyerek, aki arra fogja, hogy ő nem elég gazdag, nem elég magas és nem elég bunkó. Holott a baj valójában az, hogy elég fogyatékos. Vagy nem azokat a nőket kell megcélozni, akiknek az IQ-ja fagypont alatt van, bohóc szemöldököt és szájat festenek maguknak és vagy a menő diszkóba vagy a lakótelepi kocsmába járnak a hasonlóan primitív kétajtós szekrényes bmw-sekre vadászni. Mert ennek a típusnak tényleg csak az felel meg, úgyhogy ha fel akarod őket szedni, legyél olyan. De ha valakinek van egy kis esze meg igénye magára és a társára, annak úgy se ilyen kell. És nem nem csak ilyen van, de ha odajársz, ahova ők, akkor nem kell csodálkozni, ha felül vannak reprezentálva. Tudod, ha buz1 bárba mégy szórakozni, akkor se csodálkozol, hogy csak homokosokat találsz, nem pedig csak rád váró kedves lányokat.

2016. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
170 cm és 175-től felfele.
2016. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
168 cm vagyok. Pár centivel alacsonyabb talán még beleférne, de több kizárt, nem tudom elképzelni, hogy ne zavarjon.
2016. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!