Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai fiatalok körében nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok körében nagy problémát jelent a férfitöbblet. Ezért van az, hogy aki lánynak született, az alapból egy mázlista. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Próbálkoznak a sorkatonaság visszavezetésén, hogyha esetleg háború lesz, akkor az a sok férfi akinek matematikailag nem jut nő, mert többen vannak, akkor legalább ez lekötné őket. De óckodnak a témától. Mindegyiknek van kifogása, hogy jaj én most tanulok, egyetemista vagyok, jaj nekem az nagy anyagi kiesés lenne, jaj én nem, mert nekem felmentésem van tesiből... és stb stb.

Ilyen hozzáállással, sosem fog megoldódni ez a férfitöbblet.


2016. ápr. 23. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Nő vagyok, és milliószor kívántam már életem során, hogy bárcsak férfi lennék. Rohadtul nem érzem magam mázlistának.


https://www.youtube.com/watch?v=r4aEv5GOkew


Ebbe érdemes belenézni.

2016. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Miért kéne megoldódnia a férfitöbbletnek? azért mert te egy lúzer vagy aki nem tud jobb lenni a társai 80%ánál, az a kutyát se érdekli.


Nem sírni kéne, hanem fejleszteni magad, hogy jobb legyél a többi hímnél. Állatvilágban sem dugnak a nőstények a gyenge és beteg hímekkel, sőt kiközösítik a betegeket!

2016. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A sok férfi aki csak siránkozni tud, hogy neki nem jut nő, mert csúnya, alacsony meg stb. az mégis miért nem megy el háborúzni az Iszlám Állam ellen? Legalább valami hasznos dolgot csinálna az életben, a netes trollkodás helyett. Amúgy is terrorral fenyegetett legutóbb az IS, most lenne okuk is megvédeni a hazájukat, de nem teszik, ülnek a gép előtt és trollkodnak, küldik a sablonos leveleket, hadd kapjon 150 levelet egy nő naponta társkeresőn, a 100 már kevés volt...
2016. ápr. 23. 10:56
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Kiemelsz egy szempontot ami miatt jobb nőnek lenni, én meg mondok neked 5 másikat ami miatt jobb férfinak lenni. Ha te a párkeresést az élettel azonosítod az a te hülyeséged kérdező. Mellesleg rohadtul nem ezért akarták páran visszaállítani a sorkatonaságot. Az amúgy is miért segítene a férfi többleten? Hadban nem állunk, a külföldi kiküldetés önkéntes. Akkor mégis hogy racionalizálná ez a számokat?
2016. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Milyen konnyen beszeltek az allatvilagrol. Akkor az is essen le, hogy mar nem igazan vagyunk allatok. Lehet, hogy ti azok vagytok, de en nem
2016. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5%
Nekem nem jelent problémát a férfitöbblet, ráadásul még nem láttam olyan statisztikákat, hogy tényleg létezne.
2016. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Most direkt megnéztem, hogy mégis mekkora ez a férfitöbblet, és egyetlen fiatal korosztályban sem több 3%-nál (de inkább 1-2%). Na mármost ha egy férfi egy-két százaléknyi többletet nem képes kompenzálni (vagyis arra törekedni, hogy ne a totálisan lemaradó néhány ezer főben legyen a saját korosztályában) az meg is érdemli, hogy nő nélkül maradjon.

Vegyük pl. az 1989-es születésűeket. Ebben a korosztályban 63793 nő és 59827 férfi van. Ha feltételezzük, hogy mindenki csak a saját korosztályából választhat társat, és mindenkinek jut egy, akkor 3966 férfinak nem jut nő, 55861-nek pedig igen.


Ha valaki ilyen arányok mellett a legalsó szegmensbe tartozik, azzal TÉNYLEG nagyon komoly gondok vannak. (Hozzátéve, hogy természetesen nem mindenki 25 évesen találja meg a társát, nők között sem, tehát egy adott év állapotából nem kell messzemenő következtetéseket levonni).


Nem kell amúgy nagyon agyalni ezen a problémán, ekkora számszerű különbséget könnyen orvosol automatikusan a társadalom, hiszen bőven akadnak férfiak, akik tudatosan nem is keresnek társat (pl. papok), vagy nem akarnak elköteleződni, élik a maguk aranyifjú életét, vagy olyan az életmódjuk, ami mellett tényleg nincs esélyük társas kapcsolatra (pl. masszív alkoholisták, drogosok, stb.).


Egyébként kérdező, az érvelésed logikátlan, mert a sorkatonai szolgáltatnak az égvilágon semmi köze a honvédelmi kötelezettséghez. Ha neadjisten háború lenne (amit azért ne kívánjunk, mert attól az egész társadalom szenvedne), akkor mindenkinek honvédelmi kötelezettsége van, annak is, aki egyetemen tanul, vagy fel volt mentve tesiből.

2016. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
#5 amíg az emberek java részénél a szex alap létszükségletnek számít, és csak azért képesek összeállni valakivel, hogy ürítsenek bele, addig igen is állatok szintjén vannak! Sőt, rosszabbak az állatoknál, mert az állatoknál a szex=szaporodás és nem örömszerzés!
2016. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#7-es jó elgondolás, de például a nőknél is van aki tudatosan nem keres párt, pl az apácák.


Másrészt, ez olyan pici rétege a társadalomnak, hogy elhanyagolható.

2016. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%

Nézzétek meg a KSH hivatalos 2010-es felmérését,volt már többször is belinkelve. A fiatalabb korosztályban 15-39 éves korosztálynál 57000 fő férfi többlet van...

De 2011-est is számolok nektek szívesen, 15-39 éves korosztályról beszélünk, van összesen 1 729 540 férfi, és van 1 674 443 nő, ez pontosan 55097 férfi fő többlet...

Már 2011-ben ennyi többlet volt... ez 3,18%-a a férfiak összességének.

Ami lehet így kevésnek hangzik,meg fújj,stb.,de gondoljatok már bele, kb. 55000 férfinak ebben az országban nem jut nő,semmilyen és semennyi.Pedig pontosan ugyanolyan emberek,mint bárki más. Csak ugye nem a tipikus tökéletes génekkel született egyén,és akkor már nem is lehet senkije. Gondoljatok bele,ha a ti családtagotok,vagy ti magatok kerülnétek ilyen helyzetbe,hogy azért amilyennek születtél,amibe nem volt beleszólásod,ezért az egész életed el van cseszve úgymond,és nem lehet soha párod.(Azért,mert férfinek,és nem tökéletes genetikával születtél).

Nos gondolkozzunk már néha egy kicsit,empátia szó remélem mond valamit,és tudjátok is mit jelent...

24/F

2016. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!