Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves, felsőfokú végzettségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves, felsőfokú végzettséggel rendelkező, vidéken dolgozó alsó tagozatos iskolában dolgozó pedagógus vagyok, aki még mindig nem talált rá az igazira. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy 120 km-re kell hetente ingáznom a munkahelyemre, a hétvégéket pedig inkább otthon, a családommal töltöm mintsem bárokban, bulikban. Szeretek én is könyveket olvasni, filmet nézni, zenét hallgatni, sétálni a természetben, sportolni, csak épp nincs kivel. Természetemnél fogva eléggé zárkózott egyén vagyok, kevés baráttal, de akiket magamhoz közel engedek és elfogadok, azokat egy életre megkedvelem. Csak komoly, segítő szándékúak írjanak, hülyeségekre nincs szükségem.

2016. ápr. 17. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hülyeségtől mentes forgatókönyv, ha csaj vagy: éjfélig 50 privát üzenet a legegyhangúbb "sziamizu" köszönéstől kezdve a farokmutogatáson át az "eltartalak, csak hadd dughassalak" tryingon át minden. Ha férfi vagy, 2-3 üzenet, képkunyerálás, ennek eleget tevés, soha többé nem válaszolás.
2016. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
love.hu ?
2016. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Amúgy nem egyértelmű, de fiú vagy?
2016. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kilépni a komfort zónádból és ismerkedni. Fontos, hogy nyitottabb legyél. Tudom, az elején nagyon nehéz, mivel eléggé zárkózott vagy. Szerintem kezd el beszélgetni nőkkel csak úgy, nem célirányosan ismerkedési szándékkal. És egyre könnyebb lesz. Tapasztalatnak se rossz. Később pedig majd le is tudod könnyebben szólítani azt a nőt, aki megtetszik számodra. :-). Társkeresőket is kipróbálhatod, de itt mindenki leszólja, ahogy olvasgatni szoktam. Persze lehet, hogy neked pont bejönne, ezt előre nem lehet tudni.

Az írásod alapján normális, összeszedett, rendes srácnak tűnsz. Remélem összejön. Sok sikert. 21/L

2016. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Komoly segito szandekkal: nincs onbizalmad, felsz egy kapcsolattol es feltekeny tipus vagy. A normalisabbak menekulnek toled.
2016. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Sztem tuti, hogy csaj a kérdező.
2016. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
#6 miből? :)
2016. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tuti pasi. 😉😘
2016. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ezt, amit ide írtál kicsit fogalmazd át és másold be néhány társkeresőre. Tölts fel magadról képet, dőlj hátra és válogass a jelentkezők közül.
2016. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdezőről feltételezem, hogy nő, már csak az írásából.
2016. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!