Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok hozzám hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok hozzám hasonló lányt, aki átlagos, kedves, félénk, visszafogott?

Figyelt kérdés

Én egy visszafogott kedves nagyon csendes félénk pasi vagyok aki átlagos és kicsi felesleg van rajtam.

Nem akarok bomba csajt csak olyat amit én is nyújtani tudok.

Azaz egy átlagos kis felesleg lehet rajta, kb. 75 kg max. Ugyanúgy lehet ő is félénk csendes visszahúzódó.


2016. ápr. 23. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha mindig ezekre összpontosítasz, akkor képes vagy bevonzani egy hozzád hasonló lányt.

De vigyázz, két csendes ember csak egymásra támaszkodva tud majd kapcsolatot létesíteni, tehát egy A kapcsolatotok lesz, ha dől az egyik szár, dől majd a másik is.

Az ideális a H kapcsolat!

2016. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
milyen aranyos :)
2016. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pörölycápa ***** válasza:
Persze hogy találhatsz ilyen lányt, vannak ilyenek, csak a csendes, félénk, visszafogott lányokat sokkal nehezebb észrevenni, pont azért mert ilyen csendesek és félénkek. De ha jó helyen keresel, akkor találsz :)
2016. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dnyepropetrovszk ***** válasza:

Miért ne találhatnál? Szerintem nem olyan ritkák az ilyen lányok, a barátnőim közt van is pár ilyen. ;)

Hány éves vagy amúgy?

2016. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én mindig ilyeneket találtam, és ezek a legjobbak úgy érzem :)
2016. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!