Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnek ezen javitani?

Figyelt kérdés

Tudom magamrol, hogy ronda vagyok, de szerintem jol oltozkodom, budos sem vagyok es eleg nagy magaslatokban vannak a celjaim es az utobbi idoben vissza kezd terni az onbizalmam. Ugyhogy nem azert nem hivogatok el lanyokat randizni, mert felek toluk, hanem (egy korabbi randi tapasztalatai miatt) attol felek, hogy nem lesz beszedtema, hanem csak a kinos csend. Es en nagyon ruhellem a kinos dolgokat. Szerintem ezt szoringasnak is nevezhetnenk. Hogy tudnam ezt kitorolni az agyambol? Sok lany a chaten erdektelen es ez ranyomja a belyeget az egeszre, annak ellenere hogy tudom hogy negyszemkozt masak es nem is mindegyik ilyen.

Kicsit hosszura sikeredett ez az ize, de most pont van nalam egy kis keksz, ha kertek:D



#radiátor #orákulum #obszervatorium #tulhypeoltoreo #hajralejseszter
2016. ápr. 23. 17:32
 1/3 A kérdező kommentje:
0 parkapcsolatos 20 eff. Gondolom senkit nem erdekel, de a mai divat szerint idebiggyesztem
2016. ápr. 23. 17:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt benézted, mivel még erős férfitöbblet is van, szerintem egyedül fogsz megrohadni, ha ronda vagy
2016. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
K
2016. ápr. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!