Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy hibát követtem el!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hibát követtem el! Szerintetek hogy tudnék javítani a helyzetemen? (csak ha szánnátok rám pár percet)

Figyelt kérdés

16F

Tetszik egy lány (15L) de eszméletlenül.csak az a baj hogy még nem beszélgettem vele és ez még csak vonzódás,de ez nálam kb szerelemmé nőtte ki magát.

Buliban is kihagytam egy helyzetet mikor leszólíthattam volna.azóta nagyon bánom.

Van egy nagyon rossz tulajdonságom:minél tovább húzom a lány leszólítását annál többet képzelgek,álmodok róla és annyit hogy már tökéletesnek képzelem őt.(pl megvigasztalom és abból romantikus enyelgés lesz,vagy elmegyünk valamerre kirándulni stb...olyan dolgok,programok,hülyéskedések amik egy párkapcsolatban szoktak lenni)

Még nem volt barátnőm.nagyon magányos vagyok és emiatt a társasági életem és az iskolai tanulmányaim romokban vannak.

Van askja szóval tudok róla egyet s mást,miket szeret stb...

Mikor más lányok próbálnak közelebb kerülni hozzám azt én mind elutasítom mert ilyenkor mindig eszembejut ez a lány.már rengetegszer becsajozhattam volna ezalatt az idő alatt.de nekem csak ő kell.

Ehhez a lányhoz már több mint 3 hónapja vonzódok úgy nagyon komolyan.

Ezalatt az idő alatt rengeteget gondoltam rá,nem volt olyan nap amin ne gondoltam volna rá és ne nézegettem volna a képeit miközben lassú szerelmes számokat hallgatok.

De már ott tartok hogy ki sem merem mutatni hogy tetszik nekem ez a lány 3 hónap tétlenség után.már szemezni se merek vele meg semmi...



2015. febr. 2. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha igazán akarod ezt a lányt, muszáj vagy közölni vele!!! Hiszen, gondolj bele, mi lesz, ha elkapkodják előlled? Majd jön egy másik srác, aki elmondja mit érez iránta és huss.. volt, nincs. Szerintem cselekdej!! 16/L
2015. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy, még nem is beszéltek de Te már szerelmes lettél belé. Szólítsd le, és beszélj vele nem kell el sietni, csak elsőnek barátkozz vele. Ha megvolt, utána ha érzed hogy igen is kedvel, akkor "randira" hívd el.


Ha nem mered ezt csinálni, gondolj arra hogy ha valaki elveszi, mert ő neki kell.

2015. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!