Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kicsit javítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kicsit javítani az önbizalmamon?

Figyelt kérdés

Az a nagy problémám hogy rettentően önbizalom hiányos ember vagyok. Először azt hittem hogy ha lesz párom ez majd javulni fog de szinte semmit sem változott a helyzet. A párom szépnek tart és ezt ki is mondja nekem nagyon jól esik és örülök de képtelen vagyok elhinni hogy ez tényleg így van és emiatt a féltékeny gondolatokat is nehéz kiűzni a fejemből. Persze nem vagyok egy őrülten féltékeny liba és az ilyet általában megtartom magamnak mert egyébként a párom nagyon rendes és szinte minden téren megbízom benne és ha kicsit elgondolkodom mindig oda jutok hogy sosem csalna meg, de az mégsem megy hogy bízzak magamban és kicsit úgy érzem ez fékez abban hogy teljesen boldog legyek. Van erre valami megoldás?

21/L


2015. okt. 14. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

Gyere fel erre az oldalra...

2015. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs,ilyen leszel életed végéig
2015. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a cink, hogy hiába van egy embernek párja, az alap egészséges önbizalmat csak magában és magától alakíthatja ki az ember. Rég rossz, ha másra támaszkodunk ilyen téren. Szóval, nem ártana beásnod magadat az önismeret árkába. Valami történhetett veled korábban, ami miatt elsajáítottad magadról azt a hiedelmet, hitrendszert, hogy nem vagy elég jó.
2015. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!