Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedésnél hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél hogyan lehet megbizonyosodni afelől, hogy az illető tényleg lány? Anélkül hogy a valós személyazonosságra fény derülne?

Figyelt kérdés
Tehát webcam, facebook kizárva. Van valami módszer?
2016. ápr. 24. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Felhívni magánszámról és beszélni? Vagy a hang is tabu?
2016. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én skypeon szoktam beszélgetni, lehet csak hang, nem muszáj kamerát kapcsolni ha nem akartok.

21/L

2016. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a hanghívás nem olyan rossz ötlet, sőt!

azt csak nem tudják annyira elváltoztatni. mi van ha mégis?


vároma további ötleteket, pl. vmi kérdés amire csak nők tudják a választ. :D mondjuk ez paradoxon mert akkor meg én nem tudhatom. na de mégis, mivel lehetne a legkönnyebben az ilyen kis 14 éves élvezkedő recskázó pötsöket lebuktatni?

2016. ápr. 24. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Chaten sehogy. Már voltam ilyen szituban. Esetleg lehet kicsit bunkózni, pl. mikor menstruáltál utoljára, milyen márkájú betétet-tampont használsz, aztán itt kiderül, ha kamu van.
2016. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lehető leghamarabb találkozni kell és kész. Akinek a célja az ismerkedés, az maga is ezt szorgalmazza. Aki meg hárítja a találkozást, az vagy nem is akar ismerkedni, vagy takargatnivalója van.


Ha meg nem a találkozás a cél, akkor meg szinte mindegy, hogy ki a másik valójában, hiszen a virtualitásban úgyis mindenkis szerepet játszik valamilyen szinten és a valós személyiség csak a személyes találkozókor bukik ki.

2016. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sehogy nem lehet, csak ha talizol vele.

Egy ismerősöm talizott valakivel netről, de csak a talin derült ki, hogy pasi volt a másik fél és homokos.

Sokat randiztam én is netről, de mondjuk mindig valós és nő volt az illető, talán csak szerencsém volt.. Midenesetre szerintem, ha pasi adja ki magát csajnak, akkor úgysem akar egy heteroval találkozni, az csak szívatás, hacsak nem homokos, de annak sincs sok értelme.

2016. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!