Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják a srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a srácok, hogy a nőknek mindig minden olyan egyszerű?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan lányt ismerek, akik már nem tudom, mióta szinglik, valakinek még soha nem volt barátja, pedig rengeteg srácnál bepróbálkozott már, és mindez csak azért van, mert nagyon csúnyák, vagy ducik. És hiába kedvesek meg viccesek, senkinek sem kellenek. Szóval én már csak nevetni tudok az olyanokon, akik elvárják, hogy jöjjön össze velük egy lány pusztán a személyiségükért, mikor ők sem teszik...


A másik a belső. Akinek problémái vannak, pl. kicsit furcsa, túl zárkózott, magának való, otthonülős, depressziós, nagyon önbizalomhiányos, stb, az ugyanúgy nem talál magának senkit, vagy ha esetleg talál is, akkor egy ugyanolyan defektes valakit, ami nem éppen a legjobb párosítás, mert csak még jobban lehúzzák egymást lelkileg... Ilyeneket is ismerek.


Mikor fogják megérteni a pasik, hogy aki nem szép, nem csinos, nem vicces és jó fej, annak ugyanolyan reménytelen a helyzete, mint az ugyanilyen srácoknak?

(És nem, nem kellenek a csúnya pasiknak sem, mert nekik túl átlagosak, és ők is szép barátnőt szeretnének.)


2016. ápr. 25. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Tényleg nagyon egyszerű a 21. századi nő dolga. Hatalmas a férfitöbblet, így nincs más dolga mint az igényeinek megfelelő férfit kiválasztani a tengernyi udvarló közül. És mivel ennyire túlkínálat van férfiakból, ennyivel több a férfi társkereső, ezért természetesen (a piacgazdaság törvényei alapján) a férfiaknak kell megfelelni a nőknek minden szempontból. A férfiaknak kell jól kinézniük, sportolniuk hogy minél jobb testük legyen, nehéz szakot elvégezni az egyetemen és sokat dolgozni, hogy pénze és egzisztenciája legyen, és majd esetleg el tudjon tartani egy nőt vagy egy családot.

A nőknek igazából tényleg könnyű. Annyi a dolgok csak, hogy ne hízzanak el mint egy malac és lehetőleg tényleg ne legyenek büdösek és igénytelenek, és máris megkapnak mindent, amit az életben egy ember megkaphat. Érted? Szal nekik nem kell küzdeniük semmiért, jön magától a boldogság. A férfiak legtöbb részénél ez nem így van, a fenti okokból kifolyólag (férfitöbblet)

2016. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ideje lenne a csúnya lánynak felregisztrálnia egy társkeresőre és már ismerkedhetne is. Én még nem találtam olyan női profilt, ahol ne lett volna legalább 5 olvasatlan levél. Még az is kap1-2 levelet, aki semmi adatot nem ad meg magáról és még képet se tölt fel. Ha kép van, akkor ez a szám 10re hízik.


Én adatlapom eg 100%osan ki van töltve, ki is volt emelve majdnem 3 hónapig és 0 levelet kaptam, sőt 0 adatlap megtekintésem volt! Pedig több min 150 000x jelentem meg a keresőben.

2016. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%
Én nem vagyok se csúnya, se duci, mégse találtam még olyat, aki adott volna esélyt és nem dobott volna el. Nektek sokkal könnyebb minden. Pont ma gondolkodtam el ezen, hogy a nőknek mennyivel könnyebb életük van. Kevesebb munkát kapnak, több borravalót kapnak, könnyebb nekik a párkeresés...stb
2016. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

„ Miért gondolják a srácok, hogy a nőknek mindig minden olyan egyszerű?”


ezt úgy értik, hogy a szép vonzó külsejű nőknek, akiknek elég egy mosoly vagy pillantás, hogy elcsábítsák a kiszemeltet.

2016. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem bekébzeltségből,de jó az alakom ,szép az arcom ,jól öltözködöm. Az emberek (környezetemben) 90%- érett gondolkodású ,kedves ,normális nőnek tart.

Megélek egymagam a lányommal,talpraesett is vagyok.

És van párom is ,akivel nehezzen jöttünk össze,de megérte. Kiválló a kapcsolatunk.

Amikor nem volt párom meg lányom se,akkor se volt tengernyi udvarlóm!!! Ezt hülyeség. Olyan lett volna jópár,aki csak sexet akar.

A nöknek se olyan egyszerű megfelelő párt találni.!

N25

2016. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5

Senkinek se könnyű, de a nőknek könnyebb, mint a férfiaknak.

2016. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, hogy többen vannak a férfiak de az a baj hogy így több a problémás is. Én beismerem, hogy nem egy üzenetet szoktam kapni különböző oldalakon de sajnos csak olyanoktól akik nem érik el azt a szintet hogy potenciális partner jelöltként gondoljak rájuk. Szóval hiába vagyok szép és okos (lehet egoistának tartani mert tudom, hogy átlag felett vagyok) mégis egyedül vagyok.Szóval a lányoknak sem könnyű. De kitartás mindenkinek! (: 21/L
2016. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek nehezebb szerintem.(nem k...urvákra gondolok,hanem nőkre)Manapság egy nőnek nőnek és férfinak is kell lennie ebben a korszakban,szépnek,csinosnak lenni,vidámnak,valamennyire háziasnak és közben azért valami normálisabb munka sem árt...amit elég nehéz ebben az országban szerezni normális fizetéssel...
2016. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lemaradt: 20/L
2016. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

#7

Milyen nehéz lehet visszautasítgatni sorba a jelentkezőket! :D Mindjárt megszakad a szívem, olyan sanyarú sorsod van! :D

2016. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!