Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, történt veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, történt veletek ilyesmi? Volt már olyan, hogy hajtott rátok egy fiú, ti pedig visszautasítottátok és később megbántátok, de akkor már ti nem kellettetek neki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
volt már!
2009. máj. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, mer már volt barinője, meg hát már nekem is volt más, nem ovltam szerelmes belé, de mégis szerettem és nem tudtam volna elhagyni. Meg lehet a másik mégis tetszett, de tudtam hogy vannak odlgai és nem érdemli meg, hogy vele legyek, mert csak rosszúl jártam volna.
2009. máj. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha valakit elutasítok akkor okkal teszem.
2009. máj. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

majdnem.

nagyon megbántam, de azt még nem volt alkalmam kideríteni hogy még mindig kellenék-e neki, de majd lesz alkalom és most nagyon remélem hogy még összejönne velem. de igazából amikor visszautasítottam, nem azért tettem mert nem kellett nekem, hanem csak épp nagyon nem volt jó az időzítés akkor. szóval ez egyáltalán nem olyan egyszerű sajnos...

2009. máj. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én fiú vok...velem állandóan ilyenek történnek, általában a csajok nyomulnak rám, de az olyan lányok nemteccenek, legyen különleges!:) nemszeretem ha az ölembehullanak a legjobb csajok..szeretek megdolgozni valamiért (azt jobban is becsülöm)


17f

2009. máj. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen volt,de már sajnálom....
2009. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát volt.
2009. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen..nagyon megbántam.Igazából bejött a csávó, de kicsit kéretni akartam magam,és mikor elhatároztam h engedek neki, már ott ült az ölében a bnője :(
2009. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ajajj..nekem nem is egy ien volt :D
2009. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:(


kegyetlen játéka ez a természetnek. Ugye egy nősténynek ki kell választani a legrátermettebb himet. És amikor egy lány "nem"-et monnd, akkor jönnek ezek:


- a pasi tovább nyomúl hogy éreztesse a nővel, hogy fontos számára. Erre két dolog van: a lány teljesen hülyének nézi, semmibe veszi a z érzelmeit, VAGY megadja magát boldogan

- sok pasi úgy gondolkodhat ilyenkor hogy "najó, egy korsó sör, nem izlett, töltök másikat" rögtön keres inkább másik társat.


"ha elfutok, azt hiszi frigid vagyok, ha nem futok el, azt hiszi k*rva vagyok"

2010. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!