Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha a környezete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a környezetemben minden nő foglalt, viszont szingli pasiból annyi van, hogy le lehetne rohanni egész Szíriát velük! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bocs a hülye hasonlatért, de tényleg ez a helyzet. Vidéki nagyvárosban élek, egyetemváros. De sajnos ebben a korosztályban egy csajt sem ismerek aki nem foglalt, viszont a konkurencia nőszerzésre valami iszonyú nagy. A társkeresőktől már rosszul vagyok és az életkedvem is elmegy, persze ott még hatványozottan több a pasi, és a csajok vissza se írnak egy átlagosnak mint én.


Mit csináljak? Költözzek el? Pesten jobb a helyzet?


2016. ápr. 26. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Miskolc egyetembaros?:)
2016. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

"hogy le lehetne rohanni egész Szíriát velük" - Obama úr, maga az? :D


Nem jobb pesten sem, ráadásul ott sok az egzotikum férfi akikkel szemben eleve hátrányban vagy (néger, arab, ázsiaiak).


Sajnos ez egy jellemző dolog amit írsz, több oka lehet


1.Több a fiatal férfi, mint nő

2.A "keményebb kanoknak" több nője van egyszerre

3.Sok nő hazudik egy kapcsolatot, csak mert egy foglalt paira vár évekig, semmint hogy veled kezdjen (vagy bárki mással)

4.Rossz helyen élsz

5.ez a világ rendje manapság. (remélem nem)

6.Túl öreg vagy, mint én is - husza évek közepe - és ekkora már nincsenek szabad nők.

2016. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Hát akkor rohanjátok le Szíriát:)


Viccen kívül, szerintem utazgass, menj el egy nem olyan messzi szomszéd városba, vagy menj el valami közösen szervezett izére, pl tánctanfolyam vagy főzőtanfolyam (ezeken sok a nő) vagy valamilyen klub, próbálj meg minél több emberrel megismerkedni, hátha akad az újak között egy szingli csaj.

2016. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Pesten sem jobb a helyzet, itt túl nagy a választék, és a csajok válogatósak lettek. Társkeresőn 1 csajnak napi 100+ levél megy, ugyanazokkal a dumákkal, nehéz belőle kitűnni, ha mégis sikerül, akkor a csajjal nem kóser valami.

Ha szeretnél erről beszélni, 1-2 tippet/tapasztalatot tudok adni, írj üzenetet, skypeolunk.

2016. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
NAGYvárosban élsz...Minden lányt ismersz ott, aki veled egykorú? Mindnek van párja? Járj el többet, nem igaz, hogy NAGYvárosban nem találsz olyat, akivel még sosem találkoztál és nincs pasija. Mit mondjon az, aki kisvárosban lakik és mindenki valakinek a valakije? :D
2016. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Pasizz, és a probléma megoldva.
2016. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Ja, ennyi ésszel jó leszel b...zinak!
2016. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Én ezt nem tudom elhinni. Az én környezetemben ill. ismerettségi körömben teljes mértékben az a helyzet, hogy alig van pár srác és teljesen körülugrálják őket a lányok. Csak azoknak a pasiknak nincs barátnője, akik vagy nem mernek lépni vagy abba a kategóriába tartoznak, akiknek tényleg nem megy az ismerkedés. Ez alatt azt értem, hogy kapásból rosszul választanak, nem jól veszik a jeleket, rossz stílusban nyomulnak, illetve túlzásba viszik az egészet és emiatt átvált az egész idegesítő/nyálas kategóriába. Itt a gyk-n szembesültem először azzal a ténnyel, hogy az itt lévők számára evidens a férfi többlet ill. nőhiány, a valóságban viszont nincs így. Igenis van esélye a pasiknak, csak kicsit változtatniuk kell a módszereiken és a hozzáállásukon. Szóval hajrá, nagyon sok olyan nő van, aki csak rátok vár! Csak meg kellene őket találnotok.
2016. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem rohanjátok le Szíriát. Nemzeti hősként könnyebb lesz a dolgotok. Én is közétek állok.
2016. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Minek lerohanni Szíriát? Már megtette az ISIS, az amcsik, a ruszkik, a törökök, a kurdok és még sorolhatnám. Inkább költözz kisebb helyre, (persze ahol még él korodbeli lány) ott lehet több esélyed lennem mivel mondjuk egy kis faluban lehet te lennél az egyetlen fiatal, normális férfi.
2016. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!