Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerhetnék meg normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerhetnék meg normális gondolkodású lányokat?

Figyelt kérdés
Nem úgy kell gondolkodnia,ahogy én. De logikusan, felnőttként nem árt. Nem számítanak már a régi értékek? Ha valaki tiszteli a nőket? Ha egy pasi"lovag"? Mi kell most a nőknek?

2016. ápr. 26. 14:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
akár itt is találhatsz úgy gondolom, csak nem egyszerű az biztos
2016. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Akkor várok privát levelet is.
2016. ápr. 27. 15:03
 23/33 anonim ***** válasza:
azt várhatod :DDD ne számíts sokra, 10 évente egy csaj lep meg engem max :)
2016. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

'A régi értékek alatt inkább olyan dolgokat értek,hogy ne azért szeressen senki,mert pénzem van vagy egzisztenciám,ami egyébként normális ilyen korban,hanem azért, amilyen vagyok.'


Anyám te tényleg valami álomvilágban élsz. xD Azt ugye vágod, hogy régen érdekből házasodtak, nem szerelemből, sokszor nem is nagyon ismerték egymást, a szüleik döntöttek erről, és igencsak megnézték, hogy a lány milyen hozományt tud hozni vagy hogy a férfinak mije van, és bizony örömmel adták gazdag pasihoz. Szóval erről ennyit. Egyéb régi tündérmese? :D

2016. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Ebből az jön le #24, Hogy ha lobogtatom a pénzt jönnek a csajok. De ezzel nem mondtál újat... De, nekem nem ez kell...
2016. ápr. 27. 15:26
 26/33 anonim válasza:
91%
Tény,hogy mostanság vannak elég érdekes lányok is.De vagyunk jó páran,akik normális gondolkodásúak.De sokszor a fiúkat jobban érdekli egy jó adag smink,kivágott ruha,nulla ész és az átlagos kinézetű visszafogottabb lányokkal nem beszélnek vagy minimálisat,mert nem a telefon meg a műköröm az első és nincs rajta tíz kiló smink meg semmit sem takaró ruhák.De,ha téged érdekel a belső érték az dicséretes.Amúgy értékeljük a lovagokat csak kevés van belőlük.
2016. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem, ebből az jön le, hogy a régi értékek, amikért sírsz, sosem léteztek. :D
2016. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nagyítóval itt gyakorin,vagy bárhol találsz.Mennyi idős is vagy?
2016. máj. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Sehol. Ilyen lányok már nem léteznek.
2016. máj. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én többre tartom a belső értékeket, a kinézetnél, és ezt nem csak mondom, nálam evidens, hogy legyen udvarias, tisztelettudó egy férfi. De sajnos én sose fogok felnőni, lélekben örök gyermek leszek, kissé éretlen, gyakran hozok hirtelen felindulásból döntéseket, amik szerencsére általában jónak bizonyulnak, van egy temperamentumom, ami sokaknak nem tetszik de hát ez van. :)
2016. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!