Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy csak hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csak hasonló gondolkodású nők vonzanak?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok és még nem találtam olyan nőt, aki igazán tetszik, nem csak külsőleg; vagy ha találtam is, foglalt volt. Látom, hogy mások ellenben simán összejönnek hozzájuk képest más gondolkodású egyedekkel, ami hasonló helyzetben nálam már csak a legyen valami kategória lenne, amit elviselnék, de folyton azt érezném, hogy ő nem igazán a társam. Én vagyok a hülye, vagy mások csinálják jól?

2014. aug. 16. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Mások csinálják jól.
2014. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagy hülye, de azért szerintem gondolkodj el egy kcisit, és ezt most tényleg minden rosszindulat nélkül mondom. Viszont az, hogy "egyedeknek" nevezted az olyan embereket, akik neked nem szimpatikusak, elég furcsa...
2014. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2-es: Félreérted, nem degradáló értelemben írtam, másrészt azok legfeljebb más nézőpontjából tekintve nem annyira szimpatikusak, nem az én szemszögemből.
2014. aug. 16. 14:28
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Azt mondják a szerelem valami olyan dolog, hogy mész előre remélve, hogy megtalálod a tökéletest, aztán ottmaradsz mert utólag jössz rá hogy mennyire jó lett volna valaki a múltban, csak elszalasztod mert egy még sokkal jobbra vársz.

Lehet magasabban vannak az igényeid, és nem csak a gondolkodásmódról van szó.

2014. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Idealista vagy ahogy én is. Nincs ezzel semmi baj, de azért ne zárj le minden kaput, mert a végén magadra maradsz. Nehéz manapság hozzánk hasonló értékrendű, érdeklődésű embert találnunk, tudom. Ráadásul a külső tulajdonságokról még nem is beszéltünk. Legyél nyitott, de ne add fel könnyen az elveidet.
2014. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Te csinálod jól, a többiek kapcsolata fel fog bomlani.

Például én nem jjönnék össze természetfeletti-hívő, horoszkópos, szellemeket látós, jósnőhöz járó csajjal,mert tudom, hogy halálra idegesítene a hülyeségeivel.


30+/L/L

2014. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
(Nem akartam elküldeni.) Szóval min kéne elgondolkodnom? Mert én már sokat agyaltam ezen a kérdésen, és arra jutottam, hogy ha vállalok egy ilyen kapcsolatot, félig-meddig olyan, mintha nem is lennék kapcsolatban. Ellenben többet kell befektetnem, mert nagyobb alkalmazkodást igényel. Megéri vajon, vagy érdemesebb inkább várni, amíg tényleg úgy érzem, hogy ő a társam? Nem átverés az, ha megjátszom kifelé, hogy minden rendben, közben pedig tudom, hogy nincs, hogy csak vészmegoldás?
2014. aug. 16. 14:32
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
En is pont ilyen vagyok, mellesleg tudom milyen szivas az egesz, mert normalis not nem kapsz es hulyevel meg nem akarsz osszejonni. Utolag kezdem belatni, hogy azok csinaljak jol akik minden not megdugnak... 23/F
2014. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális elvileg,igen.Én is sokat kerestem azt a férfit,akivel tudok komolyan beszélgetni is és nevetni is.Remélem,most megtaláltam.
2014. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is magamat kerestem a fiúkban. persze nem teljesen, de figyelj, szerintem természetes az a folyamat, ha valakivel van közös tulajdonságotok/közös kedvencetek, akármitek, szimpatikusabbá válik a számodra. mivel megerősítést kap a te világképed/értékrendszered/ízlésed/akármid. persze nem mondom, hogy mindenkiben ez vált ki szimpátiát, de a legtöbb embernél igenis így van. gondolj bele, plázacicák hogy verődnek bandába? vagy a kemény fiúk? vagy a kirekesztett, "nyominak" ítélt emberek? legtöbb ember hozzáhasonló emberekkel lóg. szerintem.


ez meg párkapcsolatban fokozottan igaz lehet, hiszen ott még közelebb vagy az adott emberhez, fontos, hogy sokban megegyezzetek.


nekem is mindig nagyot ugrott a szememben az (ergo érdekesebbnek találtam), akiről kiderült, hogy hasonló az érdeklődési köre, ízlése, gondolkodásmódja, mint az enyém. egyszer megismertem egy ilyen srácot, akinél kb minden klappolt, de nem lett köztünk semmi.

aztán a barátommal meg úgy-ahogy hasonló a nézőpontunk sok dologról, de elég sok az, amiben nem hasonlítunk. már csak az alap karakterünk sem. ami nekem zavaró, de nem mennék bele részletesen, hogy miért. az eltérő nézőpontok meg sok kisebb vitát szülnek köztünk, ami néha jó, de én vagy ő, vagy épp mindketten sokszor elragadtatjuk magunkat és nagyobb ügyet is tudunk csinálni hülyeségekből.

szóval én így gondolom, nem kell teljesen egyformának lenni, viszont nem árt, ha eléggé hasonlítotok. az eltérések pedig csak érdekessé teszik az embert, ha neked még beleférnek a világlátásodba.

2014. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!