Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan pótolhatom a szeretetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan pótolhatom a szeretetet?

Figyelt kérdés

Mivel a korosztályom "női" képtelenek igazán szeretni bárkit is, csakis pénz és kinézet a fontos, ezért honnan pótolhatom az igazi szeretetet? Egyszerűen szeretetéhes vagyok túlságosan is.

Én képes voltam szeretetet adni, gondoskodni a másikról, viszont én nem kaptam cserébe semmit, ez elég fájó.


Javasolták, hogy szerezzek egy hűséges kutyát. Imádom a kutyámat, törődök vele, de nem ugyanaz..

Viszont a mai nőktől nem kaphatok semmit sem.

20/f


2016. ápr. 26. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Egy kapcsolathoz egyáltalán nem szeretet kell. Testi vonzalom és a belső értékek,nézetek egyezése. Ha ez a kettő megvan akkor lesz szerelem.

Ha szeretetre vágysz menj lány barátaidhoz vagy a templomba.

2016. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Menj haza anyukádhoz, ő majd megszeretget.
2016. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Csak a korosztályod "női" jöhetnek szóba. Lehet egy elvált 30 éves értékelne.
2016. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
1# Ez alapján a világ megérett a pusztulásra.
2016. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezzel nem tudok egyeterteni. Ne szepitsuk, rengeteg penzehes es ketszinu no van persze, de nem mindenki ilyen.

Az az igazsag hogy 20 ev soknak tunhet, de meg fiatal vagy, nem csoda hogy meg nem talalkoztal olyannal akivel tokeletesen mukodne, ez csak keves embernek adatik meg. Ugyanakkor az szep es jo ha kepes vagy a szeretetre, vannak jo tulajdonsagaud igen- es senki sem 10/10, hidd el ha valaki megkedvel akkor viszont neki az leszel :) de ahhoz hogy felfigyeljenek rad, egy alap higenia es apoltsag, stilus szukseges.

Szerintem a kutya mindenkepp jo otlet egyebkent, de csak ha egy 15 evig kepes vagy szeretni gondozni. Es megfontolando egy menhelyi kutyus valasztasa, egy par eves menhelyi kutyus nagyon meg tudja halalni a szeretetet! :) (a mienk is menhelyrol van es mar csaladtag!)

Kicsit ossze-vissza lett de remelem tudtam segiteni :)

2016. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
A szeretet nem pótolható, Ha túlságosan szeretetéhes vagy az taszító lehet, mert önbecsülés hiányáról árulkodik, ettől a ragaszkodó típustól sok nő menekül. Nem biztos, hogy csak a korosztályod nőiben van a hiba. Először magadat szeresd és adj igazi szeretetet, mielőtt elvárnál a másiktól. Az igazi szeretet mindig viszonzást nyer. Az is lehet, hogy simán nem a megfelelőknél próbálkoztál eddig, elég fiatal vagy, annyi kudarcod még nem lehetett.
2016. máj. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

1-es sajnos nem csak te vagy szeretetéhes a legtöbb ember kapcsolatban sem kapja meg csak az elején sajnos...Én is szenvedek 38/F

Valaki itt írta az Európai nők ilyenek, keress egy itthoni keleti lányt.

2016. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem 1-est akartam írni hanem kérdezőt :-)
2016. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy macskát..
2016. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Eleve a szeretetéhségnél van a gond

Ez nem lenne benned ha márgyerekkorban maximálisan megkaptad volna.olyankor az ember önbizalma, magába vetett hite, önszeretete van olyan erős hogy nem lesz felnőttként szeretetéhes akik gyakran kapcsolatban is ugyanugy szeretetéhesek maradnak.

Ha beirod a googlebe sok erdemes cikket kidob.pszichologia az egész.amugy nem mások szeretete fog boldogitani, ez illuzio. A boldogság, egyensuly belülről kell hogy jöjjön


Amig magadat nemtudod szeretni, amig azt másoktol várod, tehát amig szeretéhes vagy addig szeretni is csak ugy tudsz hogy azt hiszed az az.

A közhellyel lehet érthetőbb.mig magadat nem szereted addig másokat sem tudsz.mert nem arra a feladatra teremtettek mások hogy a te szeretetéhségedet potolják.szoval nem manko egy másik ember aki nelkulnem tudsz élni, hanem tars, akivel együtt építitek a jövőt.

2016. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!