Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom olyan mintha az ikrem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom olyan mintha az ikrem lenne belülről, minden stimmel vele, de en csak szeretetet érzek iránta, nem tudom mit tegyek? .21L

Figyelt kérdés
2éve egyutt vagyunk , nagyon jo a kapcsolatunk, ő a lelki társam , mindenbe hasonlítunk , egy az ízlésük, tudja mire gondolok szinte , mintha az ikertesom lenne, de az a baj azt vettem észre h ő jobban szeret engem mint én őt, én inkabb ugy tekintek rá mint egy szent emberre , és nem érzem azt a szikrát/lángot és az ágyba se kívánom őt, en szenvedélyes /tüzes vagyok de ő inkabb a perverzseget szereti , es ez igy nem jo, érzelmileg ugy bánik velem mint soha senki , es megis ez van amit leírtam ... Mit tennétek?

2016. jan. 14. 03:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakítanék, természetesen. Lehet kompromisszumokat kötni egy kapcsolatban, mindenki maga dönti el, hogy mit áldoz be érte, ha szükséges. No de hogy ilyen fiatalon együtt maradni valakivel, akit még csak nem is kívánsz és ilyen eltérőek az ágyban az igényeitek, ezen felül -ha ez nem volna önmagában elég-, nem is szerelemmel szereted, az abszolút érthetetlen. Barátnak biztos tökéletes lenne, bár mindezek után nyilván az is felejtős, eleve úgy kellett volna alakítani. Amúgy meg Te tudod mit akarsz. Ez eddig csak két év, de hosszabb idő után, mikor jönnek egyéb problémák, ez a két-három lényeges dolog nagyon ki fog éleződni és akkor már nem lesz elég feltétlenül, hogy a leki társad. Bónusz ha az ember tartósan nem azt kapja a szexben, amire vágyik, amik az igényei, előbb-utóbb keres valakit, akitől megkapja. Nem törvényszeűen, de azért nagy átlagban ez borítékolható előre. Megéri? Erre csak Te tudhatod a választ.
2016. jan. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem sajnos
2016. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első: nagyon igazad van minden szóban, csak tudom milyen egy értékes ember, es felek elveszíteni, de ez mar részemről nagyon erős szeretet de nem szerelem
2016. jan. 14. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!