Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is bejönnek a csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is bejönnek a csúnya, csúnyácskább vagy mások által átlagos, ill. átlag alattinak titulált lányok?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de valahogy mindig meglátom a kérdésben szereplő lányokban azt a valamit, ami valahogy szebbé/széppé, sőt szerethetővé teszi számomra ezeket a lányokat/nőket.


Mielőtt valaki azzal dobálózna, hogy "mert biztos ki vagy éhezve", azt most megcáfolnám. Az előző 2 barátnőm nagyon is szép volt. (Sokan pl. azt sem értették, hogy jöhettek össze velem.)


Igazából én nem tartom ezt defektnek, csak érdekel, hogy: Van-e még így valaki rajtam kívül?

Esetleg vannak itt olyan lányok, akik úgy gondolják vagy biztosak benne, hogy ebbe a kategóriába tartoznak?

(Ha igen, ha csak barátkeresési céllal, is nyugodtan írjanak. :) ) - És nem, a kérdés nem kamu!


26/F



2016. ápr. 26. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Nekem van egy kolléganőm, aki tényleg nem szép. Jó alakja van és nagyon szépen jár(megy a risza), de az arcát senki nem mondaná szépnek. Én viszont imádom!

Ahogy mosolyog, amilyen kedves és ahogy dobálja ide-oda a csípőjét...

Van benne valami, ami megfog.


A korábbi munkahelyemen is éppen egy ilyen lányért voltam oda. Csúnyácska arc, de nagyon kedves mosoly és szép, formás segg.


Szóval nem egyedi, ami nálad van.

2016. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
volt már olyan, hogy a többség azt mondta valakire, hogy bottal se, nem meg nem volt ellenemre.
2016. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1:


Köszönöm a válaszod.

Megy a zöld kéz.


Várom a további válaszokat is, ha van, aki írna. :)

2016. ápr. 26. 19:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Általában mindenkiben megtalálom azt, amit szépnek és vonzónak tudok tartani.
2016. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2:


Neked is köszi. Zöld kéz alap.


Jöhetnek még válaszok.

2016. ápr. 26. 19:53
 6/10 A kérdező kommentje:

#3:


Köszi, és ment. :D


Jöhet még folyamatosan. :D

2016. ápr. 26. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy ezzel egyedül, nálam mondjuk leginkább az alkatnál mutatkozig meg a dolog. Sokan azokra akik nem modell alkatú vékony lányok már átlagosnak titulálják, nekem viszont pont az fajta alkat ami bejön, ahogy mondani szokták a csontokkal a kutyák játszanak..
2016. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én például meg vagyok győződve arról, hogy akik nekem tetszenek, mind gyönyörűek, ehhez képest kaptam már olyan megjegyzést az egyik haveromtól, hogy irigyel, amiért olyan nők jönnek be nekem, akik nem kellenének másnak, mert így senki sem csapná le őket a kezemről.
2016. máj. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Én nőként vagyok hasonlóan. Én ezt úgy fogalmaztam meg, hogy egy húsvér pasi kell, nem egy "bredpit". A férjem is ilyen ember lett, megfogott úgy az egésszel, ami ő. Imádom a mosolyát, de nincs kigyúrt teste, nem túl magas, nem az az adonisz típus, aki után bomlanak a nők. Aki visszautasította korábban, az nem tudja, mit veszített. :P
2016. máj. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, bár nálam csak 1 dolog fontos, hogy szép legyen a hangja. :D 27/F
2016. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!