Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudja egy lány magáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja egy lány magáról azt, hogy csúnya, átlagos vagy szép?

Figyelt kérdés
A szépség relatív, de mégis hogy lehet jellemezni ezt a 3 skatulyát? Milyen külsővel/stílussal rendelkezik egy-egy kategória?

2016. márc. 15. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Sehonnan nem tudják... de melyik nő gondolja magát csúnyának?
2016. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Onnan, hogy eldönti magáról. A szépséget nem mások határozzák meg, hanem mi magunk. Én 17évesen felkeltem, tele volt a tököm a társadalmi szépségideállal, eldöntöttem, hogy szép vagyok, és azóta szép is vagyok, nem kell mások megerősítése, hogy el is higgyem.
2016. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
szép, csúnya -a végül is csak szaval, de amit a 2. válaszoló írt, az egy nagy baromság. Hiába akarok én nyílméregbéka lenne, nem leszek az.
2016. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mindenkinek van egy saját véleménye magáról hiszen ha a tükörbe néz véleményezni tudja, hogy jobb vagy rosszabb mint a többi hasonló korú és nemű körülötte. Ezen sajnos változtat a társadalom elé állított szépség ideál és az is, hogy az adott személy milyen visszajelzéseket kap a környezetétől.

Persze ez csak a személyes véleményem de szerintem lehet alapja. (: 21/L

2016. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Általában amit a tükörben lát arról meg tudja mondani, és aki szép az általában tudja is azt magáról nyugi.

Plusz aki szép, annak több a rajongója, több bókot kap több szerencsétlen csorgatja rájuk a nyálát, szóval a külvilágtól is bazira sok megerősítés éri efelől.

2016. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz szavakkal jellemezni, főleg, mivel mindenkinek más a szép és csúnya. De én pl. mások visszajelzései alapján határolom be magamat. Mert oké, értem én, hogy szeressük és fogadjuk el magunkat, de ha valaki nem bombanő, akkor nem bombanő.
2016. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%

Én onnan tudtam kislányként, hogy az összes fiú belém volt szerelmes.

Később sem változott sokat a dolog csak akkor már többet akartak. Most ha lemegyek egy miniruhában bulizni valahova alsó hangon 30an próbálnak meg megdugni. Gondolom szép vagyok :D

2016. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Sehonnan. Egyrészt gondolj bele, milyen lányok képesek szépnek gondolni magukat! Másrészt gondolj bele, milyen lányok képesek csúnyának tartani magukat!
2016. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Belenéznek a tükörbe.
2016. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is a társadalmilag behatárolt szépségideálra, tapasztalatokra és a saját véleményre alapozva tartom magam olyannak, amilyennek, meg nagyban függ a pillanatnyi hangulatomtól is. :D

Engem gyerekkoromban sokat csúfoltak a külsőm miatt (kövér gyerek voltam szemüveggel), volt, hogy "fogadásból" járt velem valaki 13 éves koromban. Hát szépen be is magyaráztam magamnak, hogy csúnya vagyok :D.


Szerencsére így 20 évesen már nem gondolom magam olyan nagyon csúnyának, inkább csak átlagosnak, hiszen mennyi nálam csúnyább nőnek van már párkapcsolata. :D

2016. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!