Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy egy átlagos kinézetű aranyos 30 éves nőnek már mindegy csak legyen valakije, mert kapcsolatfüggő és így sem találja a párját már fél éve?

Figyelt kérdés
Azt mondja mert csak szexet akarnak tőle. Létezhet ilyen?
2016. ápr. 27. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem lehetetlen. A mai világban egy átlagos külsejű nőnek aki nem túl öreg annak baromi nagy értéke van a hús piacon, minden ujjára jut egy pasi.
2016. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
igen, mert ő kapcsolatot akar, a jelentkezők, meg ágybetétet. Az a függőségét nem fogja kielégíteni.
2016. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Szexre talál, arra nagy érték van. De utána nem keresik vagy előre mondják hogy csak szexet akarnak stb.
2016. ápr. 27. 19:03
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

persze kinek kell 30 éves nő most komolyan?

max egy 50 évesnek az meg a csajnak nem kell gondolom


el is mondom miért. a 30 évesek még egyáltalán nem teremtették meg az exisztenciájukat a mai világban, nem állnak kész gyerekre meg egy nő kitartására. épp lakásra+kocsira gyűjtenek, közben próbálják még élvezni az életet, amibe ugyebár egy gyerek nem igazán fér bele.


a 40 éveseknek meg már van pénzük, de ők meg megtehetik h nem egy korosodó, átlagos csajuk legyen hanem egy 25 éves még topon lévő csaj, akivel még 4-5 évig lehet dugni, mire gyereket akar


a 30 éves nő veszélyes mert ketyeg a biológiai órája és egyből gyereket akar, ki menne bele egy ilyen kapcsolatba?

2016. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
létezik rengeteg 4 év alatt sok ilyennel találkoztam kiélt vagy gyerekes anyuka akinek már mindegy hogy ki de legyen valaki!
2016. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Nekem pont azért rossz, mert 30 évesen 20-nak nézek ki, és nem akarok gyereket.

A fiatal csávók szemrebbenés nélkül rám repülnek, mert nem nézek ki olyan idősnek, azt hiszik hamvas 20-as vagyok.

Az idős pasikkal meg azért kell vigyáznom, mert azt hiszik rá tudnak beszélni a gyerekre! Úgyanis 30-40 között nagyon sok pasi, aki fiatal életét nagykanállal habzsolta még azok közül is soknak rájön a tutulhatnék. Hirtelen már családot akarnak, kiskertet meg egy kutyát a ház elé.

2016. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

4-es te valami álom világban élsz. Hol lenne már az átlag 40 évesnek 25 éves csaja? Max aki nagyon tele van pénzzel, de az is csak a kitartott libáknak kell, önszántából csak önmagáért hol lenne már egy 25 éves vele? Tele van minden jobbnál jobb pasikkal, huszas harmincasok között. Egy 25 éves pont azt választ akit akar, és a lehető legjobbat.

Egy 30 éves nőről meg ne beszéljünk már úgy mintha 50 lenne. Mi az hogy kinek kéne? Bárkinek akár 30 alatt is, bezárólag 40 akármennyivel :)Nekem van olyan az ismeretségi körömben ahol a nő javára vannak az évek, házasok gyerekkel, 30 felett...És nem ők az egyetlenek.

Nagyon szép kisregény volt, kár hogy te csak szeretnéd hogy így legyen :) Ha a rosszindulat fájna...inkább te vagy az aki valószinüleg nem kell senkinek.

2016. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Létezhet, de ki akarna egy ilyen igénytelen nővel lenni, akinek mindegy csak valaki legyen? Szánalmas. Aki a párválasztásban igénytelen, összejön akárkivel, az saját magát nem tiszteli.
2016. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#4es: marha nagy hülyeség amit írsz azt ugye tudod?

Hogy egy 30-as nő csak 50-es férfinek kell.



35 múltam, és pont 30-as nők inkább akikkel ismerkedni próbálok, a húszon éves lányok már amúgy is öregnek tartanának, és én mindig a saját korosztályommal értettem meg magam inkább, sosem volt nagyon fiatal párom

2016. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
A 30 feletti nőkkel az a baj, hogy gyakorlatilag bármilyen aljasságra képesek, hogy "véletlenül" teherbe essenek, főleg ha pénzszagot éreznek a pasin, két barátom is kegyetlenül megszívta 30+ nővel.
2016. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!