Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják a pasik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a pasik, hogy kedves, aranyos lány kell nekik, mikor velük csak barátkoznak?

Figyelt kérdés
Az ismerősi körömben az összes bunkó csajnak van pasija... Meg az olyanoknak is, akik beképzeltek, és csak szórakoznak mindenkivel. Én úgy érzékelem, hogy a pasiknak is csak az kell, aki lesz**ja őket.
2016. márc. 1. 23:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lány létemre mondom, hogy ne általánosíts. Nem minden pasi ilyen. MI női szemmel amúgyis máshogy látjuk. Lehet, aki nekünk nagyképű bunkónak tűnik, az a pasiknak határozott meg talpraesett meg kitudja. Engem mindig a kedves, aranyos kategóriába soroltak, de azért volt nekem is, aki nem csak barátkozni szeretett volna velem.
2016. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem olyan lány aki képes óvatosan sast borotválni és terhes cerkófmajommal körhintázni. Aki a kutyát feji meg a kecske helyett és aki a a lovat köpüli nem a vajat.
2016. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Elég szókimondó voltál, de lényegében sok esetben igazad van. Nem kell irigyelni azokat a nőket sem, mert nem olyan nagy boldogság kapcarongynak lenni. Legfeljebb a munkahelyen játsszák az agyukat, hogy van valakijük... de nem sokat érnek az ilyesféle mai kapcsolatok.
2016. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Személy szrint én szeretem előbb megismerni akivel össze szeertnék jönni. Utána válik csak el, hogy szeretnék e lépni felé, és közel húzni magamhoz.

Most így vagyok vele, bár inkább most eltolom magamtól az embereket, mert nem illenénk egymáshoz.

De azért még reménykedem. Nekem is öszejön. :)


23/F

2016. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

En egyetertek veled. A kulsommel is azt uzenem, hogy visszahuzodobb, kedves-aranyos lany vagyok, es szerintem emiat a ferfiak nem neznek ki belolem tobbet. Mert olyan artatlan kinezetem van es torekeny vagyok. :D legalabb is egyszer ezt igy elmondtak nekem, es igazat is adok a fiunak. Ha nehez esetnek tunsz, nem fognak tul surun probalkozni.


Persze a bunkok keruljenek el nagy ivben, viszont a kedves sracok felnek barkit is leszolitani...


23L

2016. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Kedves, aranyos, eddig oké. Viszont, ha szexuálisan nem vonz akkor nem is akarnék többet vele.

Kedvesnek meg aranyosnak már a kapcsolaton belül célszerű lenni, elején viszont kissé pajzánabbnak, de mégis közvetlennek.

2016. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok jó a flörtölésben. Félénk vagyok.
2016. márc. 1. 23:45
 8/19 anonim ***** válasza:

Lehet, te félénkségnek gondolod, de a férfiaknak úgy jön le, hogy abszolút távolságtartó és megközelíthetetlen.

Nem kizárt, hogy a "bunkó" és beképzelt barátnőid nem riadnak vissza a szextől, ezért van körülöttük mindig valaki.

2016. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőim, és tényleg bunkók, akikre gondolok, mindenkinek beszólogatnak, akit nem bírnak.
2016. márc. 1. 23:55
 10/19 anonim ***** válasza:
#7: Akkor a kiszemelt pasasok a kisujjukból szívják ki, hogy bejönnek neked? Mellesleg ha netán mégis megjátsszák a kezdőlépést, te közömbösen/visszautasítóan/agresszívan ignorálod. Nektek soha semmi se jó, sehogy se jó.
2016. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!