Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan rázódjak vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázódjak vissza a szociális életbe?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szánalmas lesz a kérdésem, de sajnos teljesen komoly. Már 2 éve szingli vagyok, alkalmi kapcsolatokba meg nem mentem bele, most viszont 2 srác is elhívott találkozni, és annyira idegennek tűnik már ez az egész. Ezer éve nem csókolóztam, de még csak ölelés sem volt, semmi, és hát valószínűleg nem viccből hívtak el találkozni.


Valószínűleg mindkettőjükkel elmegyek, aztán majd kialakul, mi lesz, de eléggé ideges vagyok, nem akarom elszúrni a dolgot, mert szimpatikus mindkét srác.


20/L


2016. ápr. 29. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Eggyel randizz, amelyik szimpatikusabb és vonzóbbnak találsz.

Nyugi, nincs baj. Volt barátnőmnek 7 évig nem volt senkije.

2016. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Légy nyugodt, türelmes, nyitott, érdeklődő. Ne parázd túl a dolgokat, hisz nincs mit veszítened.

És mellőzd az ilyen szánalmas viselkedést és szövegeket, hogy már "Ezer éve nem csókolóztam".., oké? A saját érdekedben mondom.

2016. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Péntek esti mese...
2016. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj és sz0pd le mindkettőt egyszerre.
2016. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 schamuelson ***** válasza:
100%

A csókolózás olyan, mint a biciklizés. Ha már egyszer megtanultad, akkor hosszú kihagyás után, pár perc gyakorlással előjön a régi tudás.

Normális, hogy izgulsz, de nem lesz semmi baj. Csak természetesen! És nem kötelező első randin csókolózni! A puszit meg túléled.

Nah, hajrá, menni fog ez!

2016. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!