Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet, ha megvárom, míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet, ha megvárom, míg befejezem az egyetemet, lesz stabil munkám, utána meg csak hagyom, hogy a szerelem magától jöjjön mondjuk egy társasági összejövetelnél?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 12:03
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Kiváló ötlet, maradj is meg mellette.

26/F

2016. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen nincs ,hogy "megvárom, hogy befejezzem az egyetemet és majd aztán jöjjön"! A szerelem bármikor, bármilyen pillanatban rád találhat, akár akarod, akár nem. Lehet hogy még egyetem alatt beleesel valakibe, aztán lehet hogy utána már nem jön senki. Nem értem, az ilyen korlátolt gondolkodású embereket.
2016. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Nincsenek ilyen tündérmesék, hogy "jön szember veled valaki". Ahhoz jó pasinak kell lennem, jó ruhákat szereznem és sportolnom. Ahhoz pedig idő és pénz kell. Pénz nincs, mert nincs rendes munkám, fizetés elmegy albérletre és megélhetésre. Sportra meg nincs időm munka és tanulás mellett, mert akkor egyik a másik rovására menne.
2016. ápr. 30. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezzel a kérdéssel arra akartál célozni, hogy szükséges-e a nők számára a stabil egzisztencia. A válasz igen. Szóval nem egy rossz ötlet, csak addig bírt ki lelkileg és be ne kattanj, mint én 22 évesen, mert akkor még az egyetemet sem fogod tudni befejezni. A tanuláshoz is kell egy stabil lelki egyensúly, amihez egy barátnő sokkal jobban tud hozzájárulni. Viszont ha nem mérnökként fogsz végezni, akkor azért nem fog csak úgy az öledbe pottyanni egy stabil jó fizető munkahely. Nem rémisztgetni akarlak (saját környezetemből adódó tapasztalat), hogy ha nincs kiemelkedő szakmai tudásod (főleg nem mérnökdiplomával), akkor azért még az elhelyezkedés is kemény lesz. Persze nem ismerlek személyesen és nem tudom, hogy milyen tulajdonságaid vannak, de abból kiindulva, hogy ilyen úton akarsz a szerelemre rátalálni, nem sok talpraesettséget feltételezek rólad, ami viszont létszükséges egy állásinterjún, főleg, hogy a diplomások között is óriási a konkurencia minden egyes állásért, ugye tudod?
2016. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kell féltened, már háromnegyed éve programozó gyakornok vagyok egy szoftvercégnél suli mellett.
2016. ápr. 30. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak nehogy arra ébredj egy szép napon, hogy már elmúltál 30 és még csak nő közelében sem voltál, mert csak vártál a "sorsra" hogy az utadba sodorja a nagy szerelmet.
2016. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5: Akkor nem féltelek, de viszont azt sem értem, hogy ha már programozó gyakornok vagy, akkor hogyan nem jut pénz a csajozásra is. Nekem vannak infós ismerőseim és már gyakornokként hülyére keresik magukat, úgy hogy mindenre van pénzük (kocsi, csajok, utazás, szórakozás). Valamit nagyon rosszul csinálhatsz. Egyébként meg a te esetedben nem kellene, hogy a pénz legyem a döntő tényező. Vannak nyikhaj törpe programozó ismerőseim és olyan barátnőik vannak, hogy csak bambulok magam elé, és bánom, hogy nincs érzékem a programozáshoz. :D

Remélem nem sértődsz meg, de a kérdésedből nekem az jön le, hogy egyenlőre még nem is igazán prioritás számodra a szerelem, de tényleg az lesz a legjobb, ha majd a lediplomázás után kezdesz el "élni" és akkor nem lesz kritikus tényező az idő és a pénz. Bár ha normális programozó akarsz lenni, akkor sosem lesz elég időd a szerelemre (szintén ismerősök által tudom).

2016. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!