Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves nő vagyok, soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nő vagyok, soha nem volt még kapcsolatom, randira se szoktak hívni. Selejt lennék?

Figyelt kérdés

Odafigyelek az öltözködésemre, mindenki azt mondja csinos vagyok, mellette sportolok is, értelmes vagyok, nyitott, mégse kellek senkinek.


(Itt nem szeretnék ismerkedni, nem szeretnék privát üzeneteket.)


2016. ápr. 30. 12:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Persze tudom,hogy nem tudod kizárni a perverzeket,de emiatt esélyt sem adni a normálisaknak szerintem hiba.Ha megpróbálod csak időt veszíthetsz semmi mást.
2016. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%

De nem fényezed magad?


"Odafigyelek az öltözködésemre, mindenki azt mondja csinos vagyok, mellette sportolok is, értelmes vagyok, nyitott, "


Ha egyáltalán ezek igazak, és nem kellesz senkinek, rohadt nagy bajok lehetnek a személyiségeddel mert különben a fenti paraméterekkel már találtál volna,de egy szemellenzős nagyképű válogatós p.csa vagy, ENNYI. Többet nem is írok ide.

2016. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
16%
Anyám borogass! Nagyon kretén lehetsz, te jó isten. Lány létedre 24 évesen még nem volt kapcsolatod, LÁNY létedre, amikor a férfitöbblet országában élsz?? Ezen behaltam, de tényleg. Megyek is anyucihoz, mert ez a kérdés megviselte az érzékeny lelkivilágom. Hihetetlen mekkora vesztes vagy,..
2016. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 opened paradise ***** válasza:
85%

Ettől még nem vagy selejt,de itt házhoz jöttél a pofonért:/

Értelmes tanácsot úgyse fogsz kapni,csak savazást.

És egyebként ha kapnál se biztos,hogy jó lenne,tekintve,hogy nem ismernek.

2016. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az eszedbe jutott már, hogy nem a sült galambra kéne várni, hogy a szádba repüljön, hanem te is kezdeményezhetnél? Ha nem teszel érte semmit, vajmi kevés esélyed van párt találni. Nem azt mondom, hogy menj oda idegen pasikhoz az utcán vagy máshol, de pl regisztrálhatnál egy társkeresőre a neten. Kismillió van belőlük, ingyenesek is. Egy fillérbe nem kerül, és sok ismerősöm így talált párt, többek közt én is így ismertem meg a férjem.


Ne picsogj, hogy nem kellesz senkinek, hanem csinálj valamit.

2016. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Most akkor dugunk?
2016. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!