Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem fontos, hogy okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fontos, hogy okos legyen egy srác?

Figyelt kérdés

Ahogy látom csoporttársaimnál is, olyan párjuk van, akikkel fel nem tudom fogni, hogy jöttek össze.

Beszélgetések során arra terelődött a téma, kinek mi a legfontosabb egy pasiban. Nem tudom.. csak én vagyok kiélezve arra, hogy okos legyen a párom?



2016. ápr. 30. 15:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is fontos ez.


20N

2016. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
nekem is. de az is ugyanolyan fontos, hogy ne okoskodjon.
2016. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
31%
Nekem kb. ez a legfontosabb:) El sem tudom képzelni miről beszélgetnék egy olyan fiúval, aki nem okosabb nálam...:)
2016. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is fontos, hogy okos legyen egy lány. De nem lexikális tudásra gondolok. Egy nő összeakart velem nagyon jönni, jól nézett ki, de az élethez olyan sík hülye volt, hogy ha Einstein élne hozzá nem volna fekete lyukakat vizsgálni. Isten lássa lelkem próbáltam, de nem sikerült. Ha még nem is tudja, hogy hanyadik volt a második világháború az sem érdekel, csak legalább annyi esze legyen, hogy ne haljon éhen.
2016. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

*Hozzá ment volna...

Átkozott telefon.

2016. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Én azt veszem észre, hogy a többséget inkább zavarja, ha a férfi intelligensebb. Az én érdeklődési köröm is széles, szinte bármiről tudok beszélgetni, elméleti fizikától kezdve bármilyen filozófikus témáig. Gyakran mégis emiatt vagyok "elvontnak" bélyegezve és mellőzve.
2016. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a legfontosabb. Nem tudná semmi más ezt pótolni, egy idő után beszélgetni nem tudnénk szerintem. De igen, az is fontos, amit az egyik hozzászóló írt, hogy ne okoskodjon.
2016. ápr. 30. 15:33
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nem csak neked fontos, ez evidens nálam. :)
2016. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez, csak fordítva, egy lányban fontos. Nem kell ismernie a Monty Hall problémát, de meg kell értenie egy egyszerű magyarázatból, hogy egyáltalán érdekeljen a dolog.
2016. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
Megjegyzem 2 kulonbozo dolog a monty hall ismerete, meg hogy ugy altalaban erted e Bayes-tetelt...
2016. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!