Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem fontos, hogy okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fontos, hogy okos legyen egy srác?

Figyelt kérdés

Ahogy látom csoporttársaimnál is, olyan párjuk van, akikkel fel nem tudom fogni, hogy jöttek össze.

Beszélgetések során arra terelődött a téma, kinek mi a legfontosabb egy pasiban. Nem tudom.. csak én vagyok kiélezve arra, hogy okos legyen a párom?



2016. ápr. 30. 15:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nekem nem az okosság a legfontosabb, de a topban ott van. Elég intelligens (bár messze nem szuperokos) embernek tartom magam, és nem lennék képes olyan emberrel összejönni, aki nagyon messze van az én szellemi szintemtől negatív irányba, mert nem lenne beszédtémánk, vagy folyamatosan előjönne, hogy én sznoboskodom, ő meg nem érti az utalásaimat. Volt már olyan srác, aki amúgy tetszett volna, de ahogy megszólalt meg láttam a helyesírását, azonnal kuka volt nálam.


Amúgy én is csodálkozom, hogy egyes csajoknál (messze nem a többségnél azért) miért fontosabb az, hogy izmos meg rosszfiús/csibészes legyen...

2016. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

20-as

Nem gondolod, hogy túl felszínes vagy és valójában mindig csak a külső alapján döntesz, hogy kivel mész el randizni?

Te is tudod, hogy az átlagos(jellegtelen, unalmas, tömegcikk) srácok közt sokkal több az értelmes, mint a szép szál legény alfák közt.

2016. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

22-es, miért, olyan pasival menjen el, aki nem tetszik neki? Mi ő, a máltai szeretetszolgálat? Akkor meg ő az átverős r....c, ha két randi után is úgy dönt, hogy nincs meg a szikra, és akkor is, ha 1 év után dönt úgy, hogy nem tud így élni.


Plusz az hogy vki neki nagyon bejön, az nem azt jelenti, hogy alfa vagy médiaideál. Nekem pl. vőlegényem abszolút bejött elsőre, pedig messze van attól, amit itt jópasinak meg olyannak állítanak be, hogy a nők 90%-ának csak ő jön be.

2016. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Számomra is nagyon fontos, hogy majd, ha lesz barátom, akkor okos legyen. :-).
2016. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Valahogy a "tömegpasik" sosem jöttek be, szeretem az egyediséget. És tényleg nem fogok olyan pasival randizni, aki egyáltalán nem jön be, annak úgy nem lenne túl sok értelme. Az külsőre elmegy kategóriásoknak szoktam adni egy-két randit, hogy megfogjon, és volt már ilyenből hosszabb kapcsolatom, szóval egyáltalán nem mondom, hogy nálam a külső a legfontosabb..

20 voltam

2016. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

25-ös

A külsőre elmegy kategóriás férfiak köszönik a lehetőséget, hogy részt vehetünk az önigazolós játékodban. Ha gondolod, ezentúl jelenléti ívet is töltünk neked..

2016. máj. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!