Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pesten tényleg napi 20-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten tényleg napi 20-30 pasi szólít le egy átlagos külsejű nőt?

Figyelt kérdés
Ezt már sok helyen olvastam, és elég durvának tartom. Ha ezt megszorozzuk 365-tel, akkor ilyen 10 EZER férfi közül válogathatnak évente még a hétköznapi átlag nők is? Ennyi pasi között biztos van jóképű, te jó ég, mennyire kell helyesnek, kigyúrtnak és pénzesnek lenni, hogy labdába tudjon rúgni az ember?
2016. ápr. 30. 17:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Ez egyáltalán nincs így. Pesten tanulok, és évente alig 1-2 pasi szólít le. (Ha nem vesszük az utánam fütyülő munkásokat, mert velük élből nem foglalkozik az ember lánya, nem vagyunk kutyák.)
2016. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
3%
annyi nem de 3-5 tuti! de fogjátok fel srácok! itthon férfi többlet van! és a nők megtehetik hogy válogassanak ennyi!
2016. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
És mire alapozod ezt a férfi többlet dumádat?
2016. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Ezt szeretnék hinni a sikertelen kölykök, de ez azért nem így van. Pesten mindenki rohan a maga dolga után. Max. a hajléktalanok, a szórólap osztogatók, a hittérítők, az aláírásgyűjtők, az adománygyűjtők, a kampányolók, vagy a BKK ellenőrök szólítanak le (kihagytam valakit?)...
2016. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Közlekedtél már pesten? Megállni sincs idő, nemhogy beszélni...

Amúgy ezzel magyarázzák a sikertelenek a sok elutasítást. Ha bulizni megy valaki ott leszólítják páran, de az ilyen modern táncos popzenés helyekre nem azok járnak akik komoly kapcsolatot keresnek. Én átvágtam párszor este a körúton, hát nem túl bizalomgerjesztő alakok szólítottak le. El is hajtottam az összeset.

2016. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

:DD


Egyáltalán nem. TALÁN van heti 20-30 pasi aki jelét adja, hogy tetszik neki egy lány, de nem szólítja le, csak megnézi, stb. Vagy lehet jelet több is ad, én nem szoktam erre annyira figyelni. Inkább havi 1-3, aki tényleg oda is jön és kezdeményez valamiféle beszélgetést.

2016. ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez nettó baromság. 38 éves férfiként, aki Budapesten él, nem emlékszem, hogy valaha szemtanúja lettem volna annak, hogy egy idegen nőt ismerkedés céljából az utcán leszólítsanak. Ha ez valóban napi szinten szokás lenne, akkor ezért legalább időként látnom kellene ilyesmit. De az biztos, hogy bármilyen társasági rendezvényre elmész nőként (koncert, kiállítás, buli, találkozó, stb) már a puszta létezésed elegedő ahhoz, hogy egy tucat pasi rádmozduljon, ha nem áll szigorúan melletted a barátod. Ráadásul minden ilyen rendezvényen garantáltan többszörös a férfi létszám.
2016. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, galamb sándor, hogy itt te vagy az egyetlen trollkodó gyerek, aki nem tudja elfogadni, ha nincs igaza. És mindjárt megint küldesz nekem egy gyönyörű üzenetet, amivel bebizonyítod, milyen kedves és intelligens fiúcska is vagy te. :)
2016. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

22 éve élek bp-n, eddig 2 pasi szólított le az utcán :D


ha elmegyek bulizni/inni, akkor van hogy egy este max. 3 pasi leszólít, de ez még így is 2 havi szinten 3 :)... meg azok közül is sokan csak szórakozni akarnak stb.

persze, ha valaki minden nap elmegy bulizni akkor összejön a heti 20-30 :D de merem remélni hogy nem alkoholista lányok kellenek a pasiknak.

2016. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%
meg a nagy büdös lósz art :)
2016. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!