Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan átlagos pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan átlagos pasi, aki tudja mit akar de nincs férfias határozott fellépése, annak nehezen vagy nem is lesz barátnője?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább előbb legyen határozott fellépése, és csak utána akarjon barátnőt! Mindent sorjában!!
2016. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, hanem a kinézeten.
2016. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én baromi agresszív vagyok, mindig enyém mindenből az első, bárhol járok. Mindig első vagyok a sorban, először csinálok mindent. Ennek ellenére nincs barátnőm. Ez nem mérvadó.
2016. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A külső dönti el, hogy lesz e barátnőd, én volt, hogy rendőrnek is beszóltam, amikor kötekedett, ennek ellenére barátnőm soha nem volt még! Hidd el, nem a határozottságon múlik!
2016. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Titusztitusz ***** válasza:
3-as...A jó ég álldja már meg...MIBÖL GONDOLOD azt, hogy a "férfiasság" az egyenlő az "agresszivitással"??? A kettőnek az égvilágon semmi kapcsolata sincs egymással...Én pl. szinte sohasem vagyok agresszív, sőt, meglehetősen csendes, szótlan fickó vagyok...Aztán mégis ha leülök egy társaságban, és nemis csinálok semmit sem, csak ülök, és nézelődöm, még ÍGYIS egyböl kezdenek körém gyűlni a jelenlévő hölgyek...Csacsognak, illetik magukat, pislognak az emberre nagy csábosan, én meg van amikor tízpercekig nemis szólok hozzájuk...Csak ülök, és nézelődök...Aztán ha meg szólok, azt is csak röviden, lényegretörően szoktam tenni...Szóval valszeg ITT lehet a titok nyitja, nem pedig az "agresszivitásnál"...Alighanem a nőcikre az hat ösztönzőleg, ha ÁTNÉZ RAJTUK KISSÉ AZ EMBER, és meglehetősen lekezelően bánik velük a férfi...De mondjuk van egy finom határvonal, amit kis ráérzéssel jól el lehet kapni azért mindig...Ami határvonal a kissé "hűvös távolságtartás-lekezelés" között és a durva "semmibevevés-lenézés-megvetés" között van...Ha valaki JÓL EL TUDJA KAPNI ösztönösen, avagy másképpen ezt a bizonyos viselkedési pontot, szerintem a nőcik meg fognak veszni mindig az ilyen ürge iránt...Személyes tapasztalat...(Feministák óbégatása meg nem érdekel, már MOST szólok...)
2016. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A határozottság nem össze keverendő az agresszivitással.

A kérdésre a válasz hogy az ilyen mentalitású férfi férjnek és apának való. Az hogy talál e és mikor talál a környezetében lévő nők mentalitásán múlik. Olyan fog érdeklődni egy ilyen pasi iránt akinek a tervei közt a család alapítás szerepel. (Legalábbis én így látom és nem szeretnék vitatkozni senkivel.) Nehezebben talál párt viszont szerintem biztosabb kapcsolatot tud építeni. Persze ez rengeteg dologtól függ mélyre menő következtetéseket ennyi infobol nem lehet levonni.

2016. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A külső dönti el, hogy lesz e barátnőd" Meg az h akarsz e engem pl pont egy hete a pénztáros akart felszedni az Auchan-ban. És nem ez volt az első ilyen.

Nem a határozottság számít, pl egy 150 cm-s pasi lehet akármilyen határozott jó eséllyel le lesz sz@rva.


27 F

2016. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen nagy valószínűséggel le lesz kakkantva viszont sokkal rosszabb helyzetben lenne ha még töketlen is lenne mellé. Persze a 150 cm azért extrém példa.
2016. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!