Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol próbálkozik be egy nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol próbálkozik be egy nőnél naponta 20-30 férfi? Szeretnék oda költözni.

Figyelt kérdés
Nálam félévente próbálkozik kettő és akkor még sokat mondtam, de errefelé az a hír járja, hogy egy átlagos nőnél is 20-30 kezdeményező van, mégpedig naponta. De mégis hol?
2016. ápr. 30. 19:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%
Gyere Pestre, főleg a belvárosba.
2016. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De én nem beszólogatós munkásokra gondoltam, hanem normális férfiakra.
2016. ápr. 30. 19:06
 3/27 anonim ***** válasza:
1%

Budapesten, Debrecenben, Miskolcon, Szegeden, Pécsett, Győrben és minden más olyan városban, ahol 100 ezer felett van a lakosság.

Sajnos a magyar valóság ez, akkora férfitöbblet van, hogy nem is értem miért fenyegetett meg minket az ISIS, igazából nekik kellene félniük tőlünk, ha megtudnák mekkora férfitöbblet kapacitással rendelkezünk, annyi fölösleges férfi van itt, hogy azok a fél közel keletet lerohanhatnák, ha ezzel tisztában lennének a teveszopók, akkor egyből a szőnyegük alá bújnának.


Egyetlen kivétel, ha tényleg nagyon faluvidéken élsz, akkor nem fog ugyanaz a 20-30 pasi leszólítani minden áldott nap, de egy nagyvárosban igen.

2016. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Én születésem óta Pesten élek (ez eddig 31 évet jelent), nem is élek kizárólag a négy fal között bezárva, és nem vagyok vak, mégsem tapasztalom ezt. Szóval én is kíváncsi lennék, hogy akik ezt írják, mire alapoznak. :-)
2016. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
2%
Budapest ! menj le a moriba vagy a club playbe ha kicsit is csinos nő vagy lesz kérő dögivel
2016. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten :D
2016. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem még ne akarj ilyen helyen lakni... :D
2016. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

De nem értitek! Nem szórakozóhelyen, egy rendes hétköznap, utcán szólítanak le állítólag egyes helyeken ennyien.

Nagyvárosban lakom, nem falun.

2016. ápr. 30. 19:10
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
akkor elég átlagon aluli lehetsz
2016. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hát pedig én azt hittem a férfiaknak nem számít a külső. :(
2016. ápr. 30. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!