Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Mit ronthatok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Mit ronthatok el, ha nem veti magát naponta 10 férfi magát a lábaim elé?

Figyelt kérdés

Szóval: átlagos vagyok, de az itteni oldal szerint naponta így is 20 férfinak kéne megállítania és bepróbálkoznia. Tegnap mentem 3x kutyát sétáltatni (nem volt senki). Elmentem suliba, edzésre, majd hazajöttem és még mindig nem volt senki :O Pedig az itteni férfiak szerint minimum mindegyiket bunkón le kellett volna koptatnom, de így hogy...?!


Mit rontok el? Hogyan érhetném el, hogy valóssággá váljon az itt mondottak, hogy még a csúnyáknál is 5-10 fő csapja naponta a szelet? Nálatok hányan próbálkoznak naponta és sírják tele a párnájukat miattatok?

Privit nem kérek.


2015. okt. 29. 09:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Ez de jó :D

Szép nőnek számítok, és életemben először tegnap előtt szólítottak le ismerkedési szándékkal :D

Szóval, elég ferde itt a statisztika :D

2015. okt. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%

Nem öltözöl elég qrvásan.

Menj le miniszoknyában és minitopban vagy magassarkúban és ilyen latex vagy gumi vagy mit tudom én milyen anyagú feszülős nadrágban amiket mostanában a tiniken látok. Plusz mázold ki magad és tegyél fel legalább 3 centis műszempillát.

2015. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

Ezt inkább azoktól a pasiktól kérdezd, akiknek az a tévképzetük, hogy minden nőnek van napi 10 udvarlója és úgy lógnak rajtunk a férfiak, mint a szőlőfürtön a szemek... :-D

De ezek szerint a pancserek szerint én is defektes lehetek, mert a téveszméjük nálam sem állja meg a helyét. :-D

2015. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
6%
Lehet ocsmány vagy! Egy átlagos nőt is napi 20-30 pasi szólít le Budapesten. Vidéken "csak" 10-20, de akkor is téged meg 0??? Olyan ronda lehetsz, hogy azt el sem tudom képzelni..
2015. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

4#

Hány átlagos nőt követtél, hogy ezt a statisztikai adatodat kiszámoltad? Kihallgattad a beszélgetésüket? Szóval nem a tavaly lejárt naptárral rohangáló "támogasd az árvákat/szegényeket/oposszumokat és nem is hajléktalanok voltak, ugye? Mert ha ezeket beleszámoljuk akkor nekem megvan a napi 10-15.

2015. okt. 29. 09:42
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Ezen már én is gondolkoztam :D :D Mert ez nekem sem jött még össze....:D


Kíváncsi vagyok, hogy az itt észt osztó pasik mi alapján készítették ezt a statisztikát? :D


Ha rájöttél a hibánkra, légyszi majd oszd meg velem is ;)


N25

2015. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Éééés megjöttek az észt osztó pasik :D Behalok nektek, komolyan mondom :D
2015. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
37%

Lehet, hogy alacsony vagy és ocsmány :D

(Tényleg, mi lehet az alacsony és ocsmány fiúnkkal? Nagyon eltűnt.)

Bár egy nőt akkor is leszólítanak férfiak tucatjai, ha csúnya és/vagy öreg és/vagy kövér, esetleg nem napi 20, csak 5-6. Akinek ezek után sincs párja, az egy öntelt majom, beképzelt királykisasszony, és meg is érdemli, hogy egyedül maradjon.


Egyébként az a legérdekesebb ebben, hogy ezt, mármint hogy minden lányt naponta 20 fiú megszólít, és próbálkozik nála, azok a fiúk állítják, akik még életükben nem szólítottak meg egy lányt sem, még az iskolában a padtársukat sem.

2015. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Költőnő? ***** válasza:
92%
a társkeresőkkel dobálóznak, mert a valódi élet valójában kiveti őket magából, így persze h csak az ő agyukban létező statokkal tudnak dobálózni. Ott meg csak szélsőségek laknak. Esküszöm, egynek belepillanthatnék az agyába, no perc alatt belehülyülnék én is.
2015. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

Mert a kutya elijesztette a leszólítókat :) Nem jó útvonalon közlekedsz, nem jó buszra szálltál fel, és mint feljebb olvastam, igen, a ruha a műszempilla, a smink stb... :D


Ráadásul a fürtökben lógók lehet, hogy dolgoztak :D

2015. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!