Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol próbálkozik be egy nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol próbálkozik be egy nőnél naponta 20-30 férfi? Szeretnék oda költözni.

Figyelt kérdés
Nálam félévente próbálkozik kettő és akkor még sokat mondtam, de errefelé az a hír járja, hogy egy átlagos nőnél is 20-30 kezdeményező van, mégpedig naponta. De mégis hol?
2016. ápr. 30. 19:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
43%

Ne haragudj, de ne igen várj arra hogy az utcán bárki le fog szólítani. Még ha be is jössz a veled szemben jövő alaknak 2-3 másodperc alatt a hátad mögött lesz és megy a dolgára. Sőt, az az igazság hogy a legtöbb nő már nem igen akarja az utcai leszólítást, van jobb dolguk is. Na most 100-ból 5 szeretné hogy leszólítsák, mégis mi alapján szelektálják ki a férfiak hogy kinél nyerő ez?!

Szépen ülj be valahova egy kávéra és szemezz ott egy kicsit, ott majd leszólítanak ha szimpatikus vagy, mert látják hogy ráérsz. Utcán ez már szerintem nem divat. Én sem teszem már!

2016. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%
# 20/20 Időpont ma 19:57 - Ez egyetlen ember a nagyon sok közül, Budapesten is majdnem 2 millió ember él, még ha kizárjuk a nagyon kicsiket és nagyon időseket és megfelezzük a maradékot, akkor is több százezer ember, mindegyiknek a tapasztalatait mégsem ismerheted. Az az egy lány ilyeneket tapasztal, na most én elég forgalmas helyen fordulok meg reggel munkába menet és hazafelé is, mégsem szólítgatnak le. Az elmúlt hetekben egyetlen férfi szólított le azért, mert állásinterjúra hívták be, és nem tudom-e, honnan indul az a busz.
2016. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
86%

20-nak.

Ezt mondja... De láttad egyszer is?!

Mondani azt mond, amit akar. Esetleg hazudik, nem?

Egyszer menj mögötte egész nap: a kutya nem szólítja le, hacsak nem viselkedik nagyon kihívóan. Illetve a de még b.nálak nem leszólítás, abból nem igen lesz kapcsolat.

Ha mégis, akkor a csaj egy igazi ordas.


Én meg unikornison repülök minden nap a suliba.

Á, vicc volt. Rég nem vagyok iskolás. :)

2016. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%

Majdnem 2 évig laktam Pesten a belvárosban, forgalmas helyen, mégis csak egyszer """"szólítottak le"""", az is olyan volt, hogy utánam kiabálta a srác, hogy szép vagy, jársz velem, alszunk együtt?

Pedig nem vagyok bányarém.

2016. máj. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen hely nem létezik, csak a gyakorin írogató elkeseredett férfiak fejében, akik ezzel nyugtatják magukat, hogy biztos azért nem tudnak felszedni egy nőt sem, mert túl sok a jelentkező náluk. Engem Szegeden életem 30 éve alatt egyszer sem szólítottak le, pedig 160 ezren laknak ebben a városban, nekem pedig átlagos kinézetem van, sem túl szép, sem túl csúnya nem vagyok, hogy amiatt ijedtek volna meg tőlem a férfiak.
2016. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Amúgy mit kezdenél óránként egy pasival?
2016. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy lehet egy félreértés is a dologban.

Valszeg mást értünk mi férfiak "átlag nő" alatt, mint a nők.

Úgy vettem észre, hogy a nők a minimum enyhén molett nőket előszeretettel nevezik átlagosnak, én viszont sosem nevezném annak. Egy molett nőhöz természetesen nem fognak odamenni.

2016. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!