Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha zavar a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha zavar a férfi magassága?

Figyelt kérdés
Én 170 cm körül vagyok és a férfi is, akivel találkoztam. A randira magassarkúban mentem, így jócskán magasabb voltam a férfinál. Túl lehet ezen lépni, ha iszonyatosan zavar a dolog? Vagy hogyan mondjam meg neki kíméletesen, hogy nekem ez így nem oké? Egyébként jól éreztem vele magam, szimpatikus a gondolkodása is, ez az egy zavaró tényező van.
2016. máj. 1. 12:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha zavar akkor nincs mit tenni. Viszont ha igazán érdekelne a srác, nem problémáznál ezen. Tapasztalat. 25/N
2016. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%

Az én párom egy hajszállal alacsonyabb nálam. Engem nem zavart a magassága, főleg azután nem, hogy megismertem és megszerettem. Pedig a családomban nincs férfi 180 alatt! Én is gondok magassarkút és mi viccet csinálunk belőle. (hogy pl milyen jó a fejét kényelmesen a melleim közé eheti ha át akar ölelni :D)


Igazából, ha téged ez ennyire zavar, akkor hagyd szegény fiút! Hadd találjon egy olyan párt aki meg tudja becsülni!

2016. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
A találkozás előtt nem voltál tisztában a testmagasságával?
2016. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha ezen nem tudsz tullepni, nincs nagy kozos jovotok...
2016. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Kenzo Tenma ***** válasza:
60%
Azt neked kell tudnod, hogy túl tudod-e tenni magad rajta. Ha nem, akkor mondd meg neki kerek perec, nem érdemes kertelni.
2016. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Egy 170 centis férfihez egy nő sem képes vonzódni, te sem.
2016. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
ezt a kérdezőt jó alaposan fel kellene pofozni. EZ gond? EZ? nevetséges vagy. elárultad, h nem a belső számít. ép eszű ember ilyenen nem is filózik. a kabátja színe azért tetszik? ha nem, akkor ne jöjj vele össze, ha igen akkor ok. bakker...
2016. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nálad az az eset állt fenn, hogy az állításoddal ellentétben nem is érezted vele magad jól és nem is volt számodra szimpatikus a gondolkodása, ugyanis ha így történt volna, le se tojnád a magasságát. Szóval ez csak egy silány alibi, hogy nem jön be neked a srác. Mondj neki valami hülye misztikus kifogást, ahogy szoktátok, és lépj tovább.
2016. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
előzőnek van totál igaza
2016. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ezt ugy mondom neked (az elottem teged mocskolokkal ellentetben), hogy en olyan kapcsolatban eltem majdnem 3 evig, ahol en 173 cm voltam, a pasi meg 166 cm. 3 evig egyutt voltunk, tehat adtam neki eselyt, jol ereztem magam vele, de ettol fuggetlenul nem volt alkalom, randi ahol ne ereztem volna magam kellemetlenul, mert akarki akarmivel is serteget majd ezert, az ilyen magassag soha nem lesz ferfias, vedelmet sugarzo es bizony a nok ezeket keresik, nem pedig a kedvesseget meg a jofejseget osidok ota. Ilyen ferfiaknak mindig azt szoktam mondani hogy alacsony noknel probalkozzanak. Szoval kerdezo, ez a zavartsag tapasztalat hogy nem mulik el, vagy megbekelsz vele vagy nem.
2016. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!